TIME, RADISSON COLLECTION Hotel Bodrum’u önerdi

Saygın haber dergisi TIME, bu yılın destinasyon trendlerinde ‘yükselen riviera’ diyerek Bodrum’a yer verdi. Bodrum’un Bill Gates ve Roman Abramovich gibi milyarderleri kendine çektiğini söyleyen TIME, Bodrum’da kalınacak yerler arasında Anthaven kompleksi içerisinde yer alan Radisson Collection Hotel Bodrum’u önerdi.

Dünya basınında en saygın haber ve ekonomi dergilerinden birisi olan TIME, son 3 yıldır dünyada görülmesi gereken yerleri listeleyerek destinasyon trendlerine yön veriyor. TIME Dergisi, bu listede yer verdiği Bodrum’u anlatırken ‘Yükselen Riviera’ başlığını kullandı. Yazıda Türkiye’nin St.Tropez’si olarak adlandırılan Bodrum’un pek çok açıdan Bill Gates ve Roman Abramovich gibi milyarderleri kendine çektiğinin, marinalarla ön plana çıktığının altı çizildi.

‘Yükselen Riviera’nın en yeni ve deneyimlenmesi tavsiye edilen otelleri arasında da Radisson Collection Hotel Bodrum dikkat çekti. Bu yıl hizmete giren otel 400 metrelik Aspat Koyu sahiline komşu olarak konumlanıyor. Otelin sahil restoranı Cafe Haven ise gün boyu muhteşem lezzetler ile hizmet veriyor. Radisson Collection Hotel, Bodrum’da lezzet düşkünleri için bambaşka bir deneyim yaşayacakları BARranco Restoran, konuklarını Ege mutfağının eşsiz lezzetleri ve Peru mutfağından seçkilerle gastronomi yolculuğuna çıkarıyor. Teknelerin de demirleyebildiği küçük bir iç limana sahip olan otel, Bodrum merkeze 30 dakikalık sürüş mesafesinde… Radisson Collection Hotel Bodrum’un Genel Müdürü Deniz Akyüz TIME Dergisi’nin önerileri arasında yer almaktan gurur duyduklarını, Aspat Koyu’nda yer alan otelin misafirlerine benzersiz deneyimler yaşatmak için tüm ekip olarak özveriyle çalıştıklarını, uluslararası turizm trendleri içinde uzun yıllar yer almayı hedeflediklerini belirtti.

Bir cevap yazın