Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars İle Yaza Veda Ettik

Caz Derneği tarafından hayata geçirilen ve Bodrum’un uluslararası bir marka olmasında önemli adımlardan biri olan Bodrum Caz Festivali, bu yıl beşinci kez düzenlendi. Biz de Anthaven ve Radisson Collection Hotel Bodrum olarak Caz Festivali programında yer alan Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars konserine ev sahipliği yaptık.

Bu yıl beşinci kez düzenlenen Bodrum Caz Festivali kapsamında organize edilen Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars Konseri’ne Anthaven projemiz ev sahipliği yaptı. Anthaven kompleksinin içerisinde bulunan ve Radisson Grubu’nun Türkiye’deki ilk Collection markalı oteli olan Radisson Collection Hotel Bodrum da konserin konaklama sponsorluğunu üstlendi. Bodrum’un kültür ve turizmine önemli katkı sağlayan Bodrum Caz Festivali kapsamında Aspat Koyu’nda gerçekleştirilen konser, caz severler ve Bodrumlular tarafından büyük ilgi gördü. Yazın son günlerinde adeta Bodrum’a veda etkinliğine dönüşen konserde izleyiciler Ayhan Sicimoğlu ile müzik şöleni yaşadı.

Yaklaşık iki saatlik bir performans sunan Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, tüm izleyicilere keyifli dakikalar yaşattı. Gecenin sonunda Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, Ayhan Sicimoğlu’na bu olağanüstü gece için teşekkür ederek hediyesini sundu. Ayrıca Bodrum Caz Derneği konser sponsoru Anthaven ve konaklama sponsoru Radisson Collection Hotel Bodrum’a teşekkür ederek plaket sundu. Gece, 9 Eylül İzmir’in kurtuluşu için İzmir Marşı ile son buldu.

Bir cevap yazın