Bu yaz Bodrum’daki adresimiz RADISSON COLLECTION

Anthaven projemizin içinde kapılarını açan Radisson Collection, bu yaz Bodrum’un en sevilen tesisleri arasında yerini aldı. Bodrum’un en güzel koyu Aspat’ta konumlanan otelimiz eşsiz misafir ağırlama deneyimiyle unutulmaz Bodrum tatillerinin yeni adresi…

Ant Yapı olarak uluslararası otel zinciri Radisson markasının şehir otellerinden sonra Collection markalı Türkiye’deki ilk otelini Bodrum’da hayata geçirdik. Bahar aylarında kapılarını misafirlerine açan Anthaven projesi, Bodrum şehir merkezine 30 dakika uzaklıkta, bölgenin en güzel koylarından biri olan Aspat’ta yer alıyor. Radisson grubunun premium markası olan Radisson Collection Bodrum, 2021 yazının Bodrum’daki en prestijli duraklarından biri olarak konumlanıyor. Anthaven site projemiz içerisinde yer alan Radisson Collection Otel, kendine ait marinası, 400 metrelik özel sahil şeridi, sanat ve doğanın iç içe geçmiş olduğu benzersiz konumu ile misafirlerine eşsiz deneyimler yaratmak için 80 oda ve süitiyle Kurban Bayramı boyunca çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapacak.

EŞSİZ DOĞAL GÜZELLİĞE KOMŞU

Akdeniz mimarisinin eşsiz doğal güzelliği, proje içinde yer alan küçük iç limanı ve çevredeki su kanalları ile doğanın ve Bodrum yarımadasının en avantajlı konumlarından birinde yer alan otelimizde, misafirlerimize tesis içinde sunacağımız çeşitli hizmetlerle de eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz. Açık ve kapalı yüzme havuzlarımız, Akdeniz ve dünya mutfaklarından en iyi yemekleri sunan restoranımız BarRanco, otel restoran ve barımız, SPA ve fitness merkezimiz, toplantı ve etkinlik alanlarımızla misafirlerimize kusursuz hizmet sunuyoruz. Radisson Collection Otel Genel Müdürü Deniz Akyüz, Bodrum’un eşsiz otellerinden biri olan tesisimizde sunduğumuz imkanları şu cümlelerle anlatıyor: “Otelimizde misafirlerimizin bizlerle geçirdiği her anı unutulmaz kılabilmek için tüm küçük detayları önemsiyor, her gruba uygun olanaklar sunuyoruz. Otel içerisinde bulunan 9 delikli mini golf sahamızda düzenlenecek olan turnuvalar, tenis ve basketbol sahamızda verilecek olan özel dersler, sörf okulumuz bünyesinde sunulan dersler ve SPA olanaklarımızla misafirlerimiz pek çok alanda sosyal aktivite seçeneklerinin tadını çıkarabilecek. Balayı çiftlerine özel konaklama, restoran paketlerimizle onların en özel anlarına Radisson Collection’ın eşsiz dokunuşlarını yapıyoruz.” SPA hakkında da bilgi veren Akyüz, “20 yıldan uzun süredir başarıyla hizmet veren Sanitas Spa & Wellness tarafından işletilecek SPA alanımızda bir adet kapalı havuz, altı adet masaj salonu, bir çiftlere özel masaj odası, sauna, yoga platformu, tam donanımlı fitness merkezi, hamam ve buhar odaları bulunuyor” şeklinde burada verilen hizmetleri anlatıyor.

PERU MUTFAĞI BODRUM’DA

Deniz Akyüz ayrıca Radisson Collection Bodrum’un en eşsiz imkanlarından birinin mutfağı olacağını da söylüyor. Otel içerisinde Akdeniz ve dünya mutfaklarından yemekler sunan bir plaj restoranı, bir otel restoranı ile barı ve bir kahvaltı restoranı bulunuyor. Kahvaltı restoranımız Strobilos adını Aspat mevkiinde yer alan bir orta çağ kentinden alıyor. Marina çarşısına açılan konumu ile misafirlere otantik-lüks deneyim yaşatan Strobilos’ta açık büfe kahvaltı menüsü, lokal ürünler ve lezzetli seçkilerle zengin bir kahvaltı menüsü sunuluyor. Plaj restoranımız Cafe Haven ise Akdeniz ve dünya mutfağından eşsiz lezzetlerin yanı sıra geniş menü yelpazesiyle plaj alanındaki misafirlerimiz için adeta bir lezzet durağı. Otelimizin Bodrum yarımadasındaki en iddialı restoranlarından biri ise BarRanco adındaki Peru restoranı. Adını Peru’daki Lima bölgesinden alan restoranımız Peru mutfağına özel lezzetler servis ediyor. Peru’nun önde gelen sanatçılarının, müzisyenlerinin, tasarımcılarının en uğrak adreslerinden biri olan BarRanco bölgesi Aspat’ın sanat ve doğa ile iç içe olan ruhunu temsil etmekle birlikte Peru’nun nadir lezzetlerini Bodrum’a taşıyor.

HİJYEN EN ÜST SEVİYEDE

Pandemi döneminde verilecek hizmetlerle ilgili de bizlere bilgi veren Akyüz, “Pandemiden sonra turizm ciddi bir dönüşüm yaşıyor. Bizler de bu dönüşümün bir parçası olarak kapılarımızı misafirlerimize açtık. Bizlerin otel açılışında en büyük artısı şu oldu. Pandemi başında insanlar yeni bir salgın ortamında nasıl davranacağı konusunda bilgi sahibi değildi. Bizim otelimiz açtığımız bu sezonda ise pandemiyle mücadele konusunda artık daha bilgiliyiz. Hijyen kurallarına dair önlemlerin en üst seviyede olduğu zamanda misafirlerimize tamamen güvenli bir konaklama sunabilecek şekilde kapılarımızı açtık” diyor.

Akyüz, otele giriş yaptıktan sonra izlenecek hijyen kurallarını ise şu şekilde anlatıyor: “Misafirlerimiz daha otele girmeden önce HES kodlarını alarak güvenle geldiklerinden emin oluyoruz. Otele varış esnasında misafirlerin ateş ölçümü gerçekleştirilmesini takiben odalarına yerleştirmiş olduğumuz kişiye özel hijyen kitlerimizi sunuyoruz. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan kuralları tüm titizlikle takip ediyoruz. Buna ek olarak misafirlerimiz odalarına girmeden önce odalarının nasıl temizlendiğiyle ilgili bilgi sahibi olabilsinler diye kapılarına temizlik hakkında detayları veren bilgi notları yapıştırıyoruz. Bu şekilde misafirler daha odaya girmeden odalarının nasıl temizlendiği hakkında detaylı bilgiye sahip olabiliyorlar. Otel içerisinde ve tüm kapalı alanlarda misafirler ve çalışanların maske-mesafe-hijyen kuralına uyması için tüm yönlendirmeler yapılıyor.

Bir cevap yazın