Lüksün en doğal hali

Bodrum Anthaven projemizin içinde, çok özel bir oteli hizmete açtık: Radisson Collection Bodrum. Dünyanın ünlü otel zinciri Radisson’un premium markası olan ‘Collection’ların Türkiye’deki ilk otelini Ant Yapı hayata geçiriyor. Enfes bir doğa içinde benzersiz bir hizmet anlayışı sunan Radisson Collection Bodrum, Ramazan Bayramı’nda ilk misafirlerini ağırlamaya başlıyor.

Tatil deyince ülkemizin ilk akla gelen rotası Bodrum ve Bodrum’un tarihle doğayı birleştiren eşsiz güzellikteki koyu Aspat… Aspat’ın güzeliyse malum Anthaven projemiz. Ant Yapı olarak çok yönlü bir yaşam alanı, bir liman kenti şeklinde dizayn ettiğimiz Anthaven’da kanal boyunca uzanan sahil evleri, deniz manzarasına hâkim yamaç evleri, özel mini iskeleler ve iç liman, ayrıca meydandaki kafe, butik ve restoranları içeren çarşı alanıyla yıl boyu keyifli bir yaşam hedefledik. Şimdi bu kendine özgü kentin yine kendi kadar özel oteli de hizmete girdi.

Ant Yapı olarak Türkiye’deki beşinci turizm yatırımımız için dünyanın en büyük otel zincirlerinden Radisson Group ile anlaştık. Radisson Group’un Türkiye’deki ilk premium otelini Anthaven bünyesinde açmaktan da büyük gurur duyuyoruz. Radisson Hotel Group, dünya çapında sekiz farklı otel markası ve 1.400’den fazla faal ve yapım aşamasındaki oteliyle dünyanın en büyük otel gruplarından biri. Radisson Collection ise grubun premium markası. Anthaven Bodrum Access Otelcilik danışmanlığında geliştirilen ve franchise modeliyle bu yaz hizmete başlayacak olan Radisson Collection Bodrum, grubun Türkiye’deki ilk premium markası olarak, 5 yıldızlı butik otel ve servis anlayışıyla hizmet veriyor. 10 bin metrekarelik bir alana sahip olan otelimizde, 80 lüks oda ve toplam 1.150 metrekare alana yayılan bir SPA merkezi bulunuyor. Otelde ayrıca açık-kapalı yüzme havuzları, teras bar, fitness salonları, toplantı odaları, restoranlar ve lounge alanları yer alıyor.

Karşılıklı güvenin sonucu

Otelin; Fraser Place Anthill Istanbul, Antmare Butik Otel, Radisson Blu Hotel, İstanbul Asia ve Fraser Place Antasya Istanbul’dan sonra beşinci turizm yatırımımız olduğunu ifade eden Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay; “Dünyanın en büyük otel zincirlerinden Radisson Hotel Group ile yaklaşık 10 yıldır iş birliği içindeyiz. Grubun premium markası Radisson Collection’ın, Türkiye’ye ilk kez bizimle gelmesini, karşılıklı yarattığımız güvenin bir sonucu olarak değerlendiriyoruz” diyor.

Kopenhag, Belgrad, Edinburg, Roma, Kuveyt, Stockholm, Umman, Gürcistan Kakheti, Riyad ve Londra’da faaliyet gösteren Radisson Collection, eşsiz lokasyonlarda premium yaşam tarzını yansıtan oteller olarak öne çıkıyor. Her biri bulundukları lokasyona göre özgün hissettiren ve çağdaş yaşam standartlarına en uygun modeli sunan Radisson Collection otellerinde, modern tasarım ile dining, fitness, wellness ve sürdürülebilirlik gibi sıra dışı deneyimler bir araya geliyor. Hem ziyaretçiler hem yerel halk için tasarlanan Radisson Collection otellerinin her biri en prestijli bölgelerde kuruluyor ve yine o bölgenin en iyi eğlence ve turistik mekanlarına da yakın konumlanıyor. Bu açıdan Aspat’taki otel de bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra Bodrum’un merkezindeki eğlence dünyasına yakın olması açısından da konuklar için bir cazibe merkezi haline geliyor.

Telefon: +90 252 999 1510

Web sitesi: www.radissonhotels.com/en-us/hotels/radisson-collection-bodrum

RADISSON COLLECTION BODRUM’DA NELER VAR?

Otel, Bodrum yarımadasının en güney noktasında, Turgutreis ile Ortakent arasında, huzurlu ve sakin Aspat Koyu’ndaki eşsiz Anthaven Residence Projesi içinde yer alıyor. Aspat doğal güzelliği, Akdeniz mimarisi, küçük iç limanı ve çevresindeki doğal su kanalları ile öne çıkıyor.

 • 5 yıldızlı butik otel ve servis anlayışıyla hizmet veriyor.
 • Otelin 80 lüks otel odası, Kos Adası manzaralı 400 metrelik sahil şeridi, açık ve kapalı havuzları, 1.150 metrekarelik SPA-fitness merkezi ve etkinlik tesisleri bulunuyor. Ayrıca 47, 49 ve 73 metrekarelik, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış üç toplantı odası var.
 • Otel, tüm gün hizmet veren bir restorana, bir bara ve iki sahil restoranına sahip. Sahil restoranlarında deniz ürünleri seçkisi ile Türk ve Akdeniz mutfağından alternatifler sunuluyor.
 • Otelde ve sahil restoranlarında ücretsiz Wi-Fi, odalarda ücretsiz espresso / kahve ve çay servisinin yanı sıra kuru temizleme, çamaşırhane ve ütü hizmetleri de veriliyor.
 • Toplantılar, düğünler gibi etkinliklere ev sahipliği yapılıyor. Çarşısı da hizmete girdi Aspat’taki Radisson Collection otelinin hemen yanında

Anthaven’ın çarşısı da kısa süre önce açıldı. İçinde kafeden balıkçıya, oyuncakçıdan sörf okuluna pek çok farklı işletmeyi barındıran çarşımızda yer alan markalardan bazıları şöyle:

 • Antre Organik Şarküteri ve Kahvaltı
 • bu bi sörf okulu
 • Bitez Dondurma & Waffle
 • Hadi Balık
 • Kahve Dünyası
 • Stone Plus
 • Stone Toys
 • Vi Coffee
 • Healthy Living
 • Bodrum Mum
 • Carrefour

Bir cevap yazın