ABD’de Yepyeni Bir Proje
MISSONI BAIA

Ulusal ve uluslararası projeleriyle pek çok saygın ödüle değer bulunan Ant Yapı, Amerika Birleşik Devletleri’nde yeni bir projeye imza atıyor. Miami’de yapımına başlanan 252 daireli lüks konut projesi Missoni Baia, tamamlandığında East Edgewater’ın da çehresini değiştirecek.

Yurtiçinde ve yurtdışında imza attığı birçok prestijli projeyle uluslararası alanda en çok iş yapan 100 müteahhit firma arasında yer alan Ant Yapı, ABD’nin Miami kentinde yepyeni ve iddialı bir proje inşa ediyor. Edgewater bölgesinde Biscayne Körfezi kıyısında devam eden 252 daireli lüks konut projesi Missoni Baia, şehrin en prestijli yapılarından biri olmaya şimdiden aday.

Ant Yapı’nın 196 milyon USD yatırımla hayata geçirdiği ve Ekim 2021 tarihinde tamamlanması hedeflenen Missoni Baia; ortak yaşam alanları, yüzme havuzları ve titizlikle tasarlanan peyzaj alanlarıyla öne çıkıyor. Çevre dostu, yeşil bir bina projesi olan Missoni Baia, enerji verimliliği alanında LEED Gümüş adayı aynı zamanda.

Atlas Okyanusu kıyısında East Edgewater sahilinin silüetini belirleyen önemli bir figür niteliğindeki proje; 58 kattan oluşuyor ve Biscayne Körfezi kıyısında konumlanıyor. 110.000 metrekare büyüklüğündeki görkemli projenin rezidansları, rahat ve modern mimari tarz ile huzuru aynı anda sunuyor.