Ant Yapı Rusya: 2020’DE DE BİR NUMARA OLACAĞIZ

Ant Yapı Rusya, yeni yılı coşkuyla, umutla ve hep birlikte karşıladı. Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Tokman, Ant Yapı’nın Rusya’daki yolculuğunda ulaşılan başarıların hep beraber kazanıldığını belirtti ve tüm ekibe “Durmak yok, yola devam” diyerek teşekkür etti. 

Göz kamaştırıcı projelere ve başarılara imza atan Ant Yapı Rusya kadrosu, 2020’yi eğlenceli bir davetle karşıladı. Moskova’nın seçkin mekânlarından Triump Event Hall’da düzenlenen yeni yıl yemeğine, Rusya’daki grup firmaları Antteq, Stellar Constuction ve Ant Development yönetim kurulu üyeleri, üst düzey yöneticiler, şefler, idari ve saha personeli, formenler, taşeron firma yetkilileri ve eşleri katıldı. Moskova Personel ve İdari İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen yemeğe Mos Film JK, Action Ofis, Afi -Breskaya-50, Afi Gruzinski Wall, Fitout Capital Hill, Plot-16, Paveletskaya AVM, Prospekt Mira 95, JK Reka, Serdsa Stolitsa, S. Stolitsa Korpus 7, Naslediye 4 Etap, Tisinski, Aeroport Domedodova Terminal 2, Korti, Mokamolni 2 Etap, Zolotoy Ostrov, Plot 15, Poklonnaya 9, One+One, Kutuzovski 32, Micrinski 56 Ragoska, Tosino Sport, Dimitrovskaya 1 projelerinde çalışanların yanı sıra Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Tokman ile yönetim Kurulunun bazı üyeleri ile üst düzey yöneticileri de hazır bulundu.

Moskova’daki Triump Event Hall’da düzenlenen yeni yıl davetinde, yerel sanatçılar davetlilere keyifli anlar yaşattı.
Moskova’daki Triump Event Hall’da düzenlenen yeni yıl davetinde, yerel sanatçılar davetlilere keyifli anlar yaşattı.

550 kişinin katıldığı davette bir konuşma yapan Kadir Tokman, Ant Yapı adına Rusya ekibinin yeni yılını kutladı ve “Çalışma hayatındaki bu uzun yolculukta kazandığımız başarıları hep beraber kazandık,” diyerek teşekkür etti. Cesaret, iş disiplini ve ekip çalışmasının önemini vurgulayan Tokman, “Durmak yok, yola devam,” dedi. Tokman, sözlerini gelecekte de başarıları hep birlikte kucaklamak dileğiyle bitirdi.

Ant Yapı RU Genel Koordinatörü Ertan Beyaz ve Personel Müdürü Hayri Tokman da yeni yılda sağlık, mutluluk ve başarı diledi.

Antteq Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi İsmet Birinci ise Ant Yapı’nın 2019’da yaptığı büyük atılımla Rusya’da yılın firması seçildiğini hatırlattı ve 2020’de de yine Bir Numara olmaya kararlı olduklarını vurguladı.

Stellar Construction Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Onur Harputlugil de imzalanan iki yeni projeden duyulan gururu paylaştı ve endüstri projelerinde genç bir kadronun ekip ruhuyla, azimle ve çok çalışmayla kısa zamanda bu başarılara imza attığını söyledi.

Davetliler, Rusya’nın sevilen sanatçılarının yanı sıra dans gösterileri ve animasyonlarla eğlenceli saatler geçirdi.