SIgn of The CIty Awards 2019’DA ANTWELL, YILIN EN İYİSİ SEÇİLDİ!

Antwell İyi Yaşam Evleri, gayrimenkul sektörünün Oscar’ı kabul edilen SIgn of The CIty Awards 2019’da ‘En İyi Rezidans’ ödülünün sahibi oldu.

Şehirlere yaşam değeri katan, geliştiren, değiştiren projelerin ödüllendirildiği Sign of The City Awards 2019 ödülleri için 11 Aralık Çarşamba akşamı Swissotel The Bosphorus İstanbul’da bir tören düzenlendi. Törende, gayrimenkulün çeşitli kategorilerindeki en iyi projelerin sahipleri ödüllerini aldı. Antwell İyi Yaşam Evlerinin kazandığı, devam eden projelerde “En İyi Rezidans” ödülü ise Ant Yapı adına, Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Koordinatör Fatma Çelenk ile Antwell Genel Müdürü Esen Türkmen’e takdim edildi.

Sağlıklı, aktif, üretken ve dolu dolu bir yaşam sunan Antwell; iyi bir yaşam için gerekli olan tüm hizmetleri aynı çatı altında buluşturan bir konseptin Türkiye’deki ilk örneği.

Antwell’de stüdyo, 1+1 ve 2+1 olmak üzere üç farklı kiralık daire seçeneği mevcut. Antwell, aynı zamanda yeşil bina kapsamında da LEED adayı.

Antwell’de üyelerin sağlığı, Acıbadem Sağlık Grubuna emanet. 7/24 sağlık hizmeti sunan Acıbadem Mobil Sağlık ekibi; düzenli doktor muayenesi, tetkik ve laboratuvar destek hizmetleri, hemşire ve hastabakıcı hizmetleri, fizyoterapi ve diyetisyen hizmetleriyle yatılı refakatçi desteği sağlıyor.

Temizlik ve yemek gibi ihtiyaçların profesyonel hizmet anlayışıyla karşılandığı Antwell’de kapalı havuz, fitness, sauna, masaj ve terapi odaları, kafe ve restoran alanları, kütüphane, özel sinema odası, hobi ve sanat atölyeleri üyelerin her türlü ilgi alanına cevap verebiliyor.