Antwell’de SAĞLIKLI, HUZURLU, DOLU DOLU BİR YAŞAM

Antwell’de yakında yepyeni bir yaşam başlıyor. Hayatın yüklerinden kurtulup, artık sadece keyfini sürmek isteyenler için sağlık hizmetlerinin bir adımlık mesafeye yaklaştığı, lüks otel konforunda yepyeni bir konut anlayışı bu.

Dünyanın en güzel şehirlerinden olan İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından birinde, Çamlıca eteklerinde kurulan Antwell, sağlıktan sosyal yaşama her ihtiyaca göre kurgulanmış bir yaşam birimi. Antwell, merkezi konumunun yanı sıra, özel shuttle hizmeti, metroya kolay ulaşım seçenekleriyle şehirle iç içe bir yaşam; Acıbadem Mobil iş birliğiyle 7/24 sağlık hizmeti sunuyor. Antwell üyelerine güven, sağlık ve konforu bir arada vaat ediyor.

OLMAYA DEVLET CİHANDA BİR NEFES SIHHAT GİBİ

Kanuni Sultan Süleyman’ın da dediği gibi, dünyanın en değerli hazinesi sağlık. Nitekim bu bilinçle Antwell’in en ayrıcalıklı vaadi, kişiselleştirilmiş sağlık hizmeti. Acıbadem Mobil iş birliğiyle; periyodik doktor muayenesi, acil hemşire desteği tetkik ve laboratuvar, ambulans, hasta bakıcı, refakatçi, konsültasyon gibi birçok sağlık hizmeti 7/24 üyelerin hizmetine sunuluyor. Her dairede bulunan “acil durum butonları” sayesinde günün her ânında bir hemşireye ulaşmak mümkün olacak.

Her yaş ve sağlık grubu için özel tasarlanan spor salonunda üyelere, kişisel antrenörler de eşlik edecek.
Her yaş ve sağlık grubu için özel tasarlanan spor salonunda üyelere, kişisel antrenörler de eşlik edecek.

HAYAT ARTIK YÜK DEĞİL, BİR HEDİYE

Alışveriş yardımcısı, periyodik temizlik, çamaşır ve kuru temizleme servisleri, yemek servisi, oda servisi, vale, uyandırma, karşılama, kargo ve kurye, rezervasyon ve kiralama, shuttle, her türlü resepsiyon ve üyelik hizmetleri, hayatı bir hediye gibi yaşamak için ilk akla gelenler.

ANTWELL’DE KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ SAĞLIK HİZMETİ SADECE BAŞLANGIÇ. KONFORLU VE KEYİFLİ BİR YAŞAM İÇİN HER DETAY DÜŞÜNÜLMÜŞ.

Antwell üyeleri, uzman eğitimciler eşliğinde fitness ve pilates dersleri, dans atölyeleri, yoga, yüzme gibi alanlarda spor hizmetleriyle de hayatın kalitesini arttırmak, sağlıklı yaşamı daim kılmak için gereken olanaklara sahip olacak.
Dileyen üyeler, spa alanında masaj yaptırabilecek, buhar odasında veya saunada arınabilecek.

Antwell’in restoranı kişiselleştirilmiş menüler sunuyor. Ancak isteyen üyeler mutfaklarında kendi yemeklerini yapabilecek.
Antwell’in restoranı kişiselleştirilmiş menüler sunuyor. Ancak isteyen üyeler mutfaklarında kendi yemeklerini yapabilecek.

BESLENME DÜZENİ ANTWELL’DEN SORULUR

Sağlıklı yaşamın en temel gereksinimi, kuşkusuz dengeli ve düzenli beslenme. Antwell’in sağlıktan sonra en iddialı olduğu alanlardan biri de yemek. İsteyen üyeler, seçkin şeflerin hazırladığı menüleri her öğün tadabilecek. İsteyen üyelerin yiyecekleri de diyetisyen kontrolünde, kişiye özel olarak hazırlanacak. Üyeler isterlerse yemekleri restoranda servis edilecek, isterlerse dairelerinde. Yemek yapmayı seven üyeler ise kendi mutfaklarında yemek yapabilecekler.

Üç farklı daire tipinden hangisi tercih edilirse edilsin yüksek konfor, Antwell’in standart özelliği.
Üç farklı daire tipinden hangisi tercih edilirse edilsin yüksek konfor, Antwell’in standart özelliği.

OCAKTA YEMEK, PRİZDE FİŞ UNUTMA DERDİNE SON

Antwell, akıllı ev sistemleri sayesinde her adımda üyelerinin güvenliğini sağlamayı taahhüt ediyor. Yatak başındaki gece yatma butonu sayesinde, rüyalar bölünmeyecek artık. Ocakta yemek de unutsanız, fişler prizde kalsa da bu butona bastığınızda dairenin buzdolabı haricindeki tüm enerjisi otomatik olarak kesilecek.

ŞEHİRLE İÇ İÇE, AKTİF, ÜRETKEN BİR HAYATIN TADI DOSTLARLA ÇIKAR. ANTWELL YENİ DOSTLUKLARA DA HAYVAN DOSTLARA DA KUCAK AÇIYOR.

Gece yatma butonunun yanı sıra 7/24 güvenlik, kartlı sistem, kamera altyapısı, gece lambası ve jenaratör hizmetleri de üyelerin hizmetinde olacak. Engelsiz ve evrensel bir tasarıma sahip olan Antwell’de acil durum butonu, kaymaz zemin, koridor ışıkları ve acil durum aydınlatması sayesinde kaza riski en aza indiriliyor.

Yatak başlarındaki butonla dairenin tüm enerjisi kesiliyor ve üyelere kaliteli bir uykunun keyfini sürmek kalıyor.
Yatak başlarındaki butonla dairenin tüm enerjisi kesiliyor ve üyelere kaliteli bir uykunun keyfini sürmek kalıyor.

Su basma sensörü, ses ve ısı izolasyonlarına kadar her ayrıntının düşünüldüğü Antwell’de üyeler ayrıca DND (Do not Disturb) ‘rahatsız edilmeme’ sistemi sayesinde güven içinde kendi mahremiyetine sığınabilecek.

Yeşil bina kriterlerine uyan Antwell’in iklimlendirme yapan klimalarının atık sularının geri dönüştürülerek gömme rezervuarlara aktarıldığını da belirtelim. 

Antwell üyeleri, Sanat atölyesi, sinema odası, oyun odası ve hobi bahçesi ile yeni hobiler edinebilecek ve kendilerini  yeniden keşfedecekler.
Antwell üyeleri, Sanat atölyesi, sinema odası, oyun odası ve hobi bahçesi ile yeni hobiler edinebilecek ve kendilerini yeniden keşfedecekler.

ÇALINAN ZAMANLARI TAHSİL ETME VAKTİ

İnsan hayatının büyük kısmı belki de görünmeyen ayrıntılarda harcanıyor. Fatura, yemek, tamirat ve daha niceleri… Antwell’de, üyelerin en büyük konforlarından biri de artık ayrıntılarla uğraşmak zorunda kalmayacak olmaları kuşkusuz. Fatura takibi ve ödemesi, alışveriş, refakat, aletli pilates, kamera, bakım ve onarım hizmetleri, evcil hayvan bakımı, oto kuaför gibi hizmetler Antwell üyeleri için kişisel bir asistanın profesyonelliğiyle çözülecek.

Koridorlar aydınlatma ve yürümeyi kolaylaştırıcı tırabzanların yanı sıra tekerlekli iskemleye manevra alanı sağlıyor.
Koridorlar aydınlatma ve yürümeyi kolaylaştırıcı tırabzanların yanı sıra tekerlekli iskemleye manevra alanı sağlıyor.

SANAT, HOBİ ATÖLYELERİ VE ÇOK DAHA FAZLASI

Antwell’in üyelerini sanat atölyesi, sinema odası, oyun odası ve hobi bahçesi, kütüphane havuz, gibi keyif veren olanaklar bekliyor. İsteyen üyelerin misafirlerini de ağırlayabileceği engelsiz mutfak atölyesi, kafe, restoran alanları gibi dinlenip sohbet edilebilecek farklı ortak alanlar titizlikle tasarlandı.

Metroya yakın bir konumda olmasına rağmen Antwell’de shuttle hizmeti de hayatı kolaylaştıran hizmetlerden biri.

Antwell’de yeni yılla birlikte yepyeni, ayrıcalıklı bir yaşam başlıyor. Hayatı dolu dolu, güvenle ve sağlıkla yaşamak için geri sayım başladı.

Hemen Kiralamak İçin:

0216 909 45 45

www.antwell.com.tr

info@antwell.com.tr