İSTANBUL’DA ‘NEV’İ ŞAHSINA MÜNHASIR YAŞAM BAŞLADI!

Beylerbeyi’nde, Boğaz’a nazır bir konumda, doğayla iç içe ama konforlu bir yaşam vaat ettiğimiz Antteras Nev projemiz sakinleriyle buluştu. Yeni komşularımız huzurlu bir yaşama merhaba diyor…

Antteras Nev, İstanbul’un seçkin noktalarından Beylerbeyi’nde yer alan Antteras projemizin ikinci etabı olarak hayata geçti. Boğaz manzarası, modern tasarımı ve çevre dostu yaklaşımıyla dikkat çeken bu özel projemiz, sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Sosyal olanakları ve mahalle atmosferiyle öne çıkan Antteras Nev, konforlu ve huzurlu bir aile yaşamı vaat ettiği ilk sakinleriyle buluştu.

İstanbul’un merkezinde, ancak şehrin karmaşasından uzakta konumlanan projemiz, Beylerbeyi’nin tarihi İstanbul evlerinden ilham alınarak, özenle tasarlandı. Benzersiz Boğaz manzarasıyla göz kamaştıran Antteras Nev, Beylerbeyi Sarayı’na da komşu.

Antteras Nev, eski İstanbul evlerinin asaletini modern bir dokunuşla günümüze taşıyor. Her detayı titizlikle düşünülerek tasarlanan bu konforlu proje, şehrin merkezinde olmasına rağmen huzurlu bir ortam sunuyor. Villalar, 18. yüzyıl mimarisinden ilham alınarak inşa edildi. Geniş yerleşim planları ve zengin sosyal alanlarıyla donatılmış olan Antteras Nev, sakinlerini ortak alanlarda bir araya getirerek sosyal etkileşimi de teşvik ediyor. Böylece komşuluk kültürünün yeniden canlanmasına da katkıda bulunuyor.

Müthiş bir manzara, temiz hava ve kolayca erişilebilen sosyal yaşam alanlarıyla donattığımız bu projemizi, adeta sağlıklı yaşamın adresi olarak tasarladık.

Kuruluşumuzdan bu yana, insan odaklı bir yaklaşımla hayata geçirdiğimiz projelerde her zaman mutlu ve huzurlu bir yaşamı ön planda tuttuk. Beylerbeyi’ndeki Antteras Nev projemiz, özellikle temiz havası ve geniş spor olanaklarıyla sakinlerine sağlıklı ve mutlu bir yaşam vaat ediyor. Antteras Nev’de yaşamın başladığı haberini sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bir cevap yazın