Bağlarımızı Güçlendiren Muhteşem Kokteyl!

Ant Yapı geleneksel yeni yıl kokteylimiz Antasya’nın eşsiz atmosferinde gerçekleşti. Çalışma arkadaşlarımızla bir araya gelerek başarılarımızı kutladık ve bağlarımızı güçlendirdik!

Ant Yapı’nın geleneksel yeni yıl kokteyli bu yıl muhteşem bir atmosferde Antasya’da gerçekleşti. Bu özel etkinlikte, 5, 10, 15 ve 20 hizmet yılını başarıyla dolduran çalışma arkadaşlarımızdan Kadir Aktuğ, Gökhan Özgür, Figen Akcan, Mehmet Cüneyt Ozkan, Zeynep Ülker, Selçuk Aktuğ, Mehmet Örsel ve Ömer Necip Cantekin’in plaketleri Mehmet Okay ve Hasan Yılmaz tarafından takdim edildi. Ayrıca, Ant Yapı turizm yatırımlarının değerli bir örneği olan Radisson Blu Hotel Asia Genel Müdürü Mustafa Gültekin’e de 10. yılını doldurduğu için hizmet teşekkür plaketi takdim edildi.

Her zaman söylediğimiz gibi, zor coğrafyalarda ve zor konjonktürel ortamlarda büyük başarılar elde ettik. Pozitif düşünceyle, sürdürülebilirlik ilkesinden ödün vermeden hem yurt içinde hem de yurt dışında yeni projelere imza atmaya devam ediyoruz. Ant Yapı ekibi olarak, her kademedeki çalışanlar olarak, güçlü bir ekibin gurur verici üyeleriyiz. Yılbaşı partimizde, Antasya’nın benzersiz lezzetleri eşliğinde bağlarımızı güçlendirerek, bol sohbetli ve keyif dolu bir gece geçirdik. Bu özel etkinlik, şirket kültürümüzü pekiştirmenin yanı sıra, birlikte başardığımız büyük işlere bir kez daha odaklanma fırsatı sundu.

Bir cevap yazın