2024’E GÜÇLÜ EĞİTİMLERLE HAZIRIZ

Ant Yapı olarak düzenlediğimiz “Güvenli İletişim Eğitimi”, otel çalışanlarımıza özel düzenlediğimiz eğitim programları ile 2024’e iddialı bir giriş yaptık. Güvenli İletişim Eğitimi ve Yenilikçi Operasyon Eğitimi ile misafir memnuniyetini zirveye taşımayı hedefliyoruz.

2023 yılının son ayında Ant Yapı olarak otel çalışanlarımızı kapsayan bir dizi eğitim programı düzenledik. Bu eğitimler, misafir memnuniyetini arttırmayı hedefleyerek 2024 yılında daha üst seviyelere taşımak için tasarlandı. Yönetici ve yönetici adaylarına yönelik Güvenli İletişim Eğitimi ile geleceğin yönetici adaylarına hem doğru ekip yönetimi hem de misafir sorunlarını çözme konusunda inisiyatif alma, güvenli iletişim kurma yolları, iş hayatında güven yaratma konularında eğitim verdik.
Operasyon departmanı çalışanlarımız için ise 2024’e yenilikçi yaklaşımlar ve yeni trendlere odaklanan bir eğitim düzenledik. Misafir memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını daha da iyileştireceğimize olan inancımızla 2024’e daha güçlü ve bilgili bir ekip ile giriş yaptık.

Bir cevap yazın