Bu Yaz Gökyüzünde Neler Oluyor?

Reklamcı ve astroloji danışmanı Nihan Urel, EQ Dergi okurları için yeni sayımızda, gökyüzünde bu yaz neler olduğunu ve bizlere etkilerini anlattı.

17 Temmuz Yengeç burcundaki Yeni Ay ile Ay düğümleri burç değiştiriyor. Burç değiştirmenin Yeni Ay’da olması, hayatımızda daha bir önemli etkileri olması demek. İlişkilerle büyüyecek, gelişecek, derinleşecek ve hayallerimize kavuşacağız.

1,5 yıl boyunca büyük aşklar, belki platonik aşklar, duygusal ve ilişkisel birçok deneyim bizi bekliyor. Yeni başlayacak aşklar sonuca ulaşmasa da hoş hatıralar olarak kalbimizde kalır. Eski eşler ve sevgililer geri dönebilir. Fakat bu geri dönüş, o ilişkinin neden ‘eski’ olduğunu bize çok güzel anlatır. Geri dönen eski sevgililerle ilişki sayfası tamamen kapanır.

Gayrimenkul sektöründe de bu 1,5 sene boyunca önemli olacak taşlar yerine oturacak. Gayrimenkul sektörüne bu yaz, özellikle de 16 Ağustos’tan sonra yeni can suyu, yeni destekler gelebilir. Ekonomik kalıcı çözümler geliyor…

Venüs, 23 Temmuz ile 4 Eylül arasında geri gidiyor. Merkür de 23 Ağustos ile 14 Eylül arasında geri gidiyor. Bu tarihlerde, özellikle kendi haritalarımızda Venüs ve Merkür retro değilse, yeni başlangıçlar yapmak, karar vermek, evlenmek, işe başlamak, işe birini almak, elektronik eşya ya da araba almak açısından uygun zaman değil demektir. Karar verip anlaşmaya varsak da sonradan beklemediğimiz pürüzler, sorunlar, aksilikler çıkar ve onlarla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Özellikle 23 Temmuz-4 Eylül evlilik için, 23 Ağustos-14 Eylül yeni satın almalar için uygun zamanlar değil.

17 Temmuz Yeni Ay’ından itibaren Türkiye’nin yurtdışı ile ilgili konularında büyük değişimler, gelişmeler ve yeni bir kurgu var. 1 Ağustos Dolunay’ı civarı gergin, huzursuz olabiliriz, bize rağmen, emeklerimize rağmen olumsuz giden olaylar gelişebilir ve tüm iyi niyetimize ve emeğimize rağmen bunlarla mücadele etmek durumunda kalabiliriz. 1 Ağustos Dolunay’ı civarında da gökyüzü, doğa olayları ve kazalar açısından oldukça gergin.

Bir cevap yazın