ANTTERAS NEV, PEK YAKINDA!

Kurulduğumuz günden bu yana ‘önce insan’ diyerek çıktığımız yolda, hayata geçirdiğimiz projelerde önceliğimiz mutlu ve huzurlu yaşayanlar oldu hep… Özellikle temiz havası ve spor olanaklarıyla sakinlerine sağlıklı ve mutlu bir yaşam vaat eden Beylerbeyi’ndeki Antteras Nev projemizin ince detaylarına başladığımızı gururla bildiririz.

Şehrin göbeğinde ama karmaşadan uzak, Beylerbeyi’nin eski İstanbul evlerinden esinlenerek inşa ettiğimiz Antteras Nev’de yaşam çok yakında başlıyor. Beylerbeyi Sarayı’na komşu, Boğaz’a nazır, huzurlu ve konforlu bir yaşam vaat ettiğimiz Antteras Nev, yoğun ilgi gördü. Kirazlıtepe-Küplüce sınırlarında konumlanan ödüllü projemiz Antteras’ın ikinci etabı Antteras Nev’de kaba inşaat bitti, ince işler de hızla devam ediyor. Osmanlı mimarisinin hâkim olduğu Beylerbeyi’nin tarihi dokusuyla uyumlu olarak projelendirdiğimiz Antteras Nev, benzersiz bir mahalle hayatı konseptiyle oluşturuluyor.

Eski İstanbul evlerinin asil bir temsilcisi olan Antteras Nev eşsiz Boğaz manzarasına sahip ve yaşayanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde, konforlu bir proje olarak dizayn edildi. 18’inci yüzyıl mimarisinin izini süren villalarda oturanlar, ‘ev’de olmanın huzurunu ve mutluluğunu sonuna kadar hissederken; şehrin tam göbeğinde ama kalabalıktan ve gürültüden uzak olan projemizin keyfini sürecek.

Şehrin karmaşasına girmeden stres atıp sosyalleşmek isteyenler, hafta sonları çoluk çocuk keyifli vakit geçirmek isteyen aileler, başka bir yere gitmeye ihtiyaç duymadan, vakit kaybetmeden, burada bir arada aktiviteler yapabilecekler… Müthiş bir manzara, temiz hava ve kolayca erişilen sosyal yaşam alanlarıyla hayata geçirdiğimiz Antteras projemizi, adeta sağlıklı yaşamın adresi olarak tasarladık. Boğaz’ın Anadolu yakasında bir tepede konumlandırdığımız projemizde bulunan açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve fitness center’da spor yapmak bir ayrıcalık olacak. Site sakinleri sauna ve buhar odasında gevşeyip çocuklarıyla, özel tasarlanmış çocuk oyun alanında keyifli vakit geçirebilecek, sonra da kafeteryada kendilerine vakit ayırabilecekler.

Türkiye’de ve dünyada inşa ettiğimiz ve etmekte olduğumuz birçok Ant Yapı binası, yeşil sertifikalıdır. Projenin ikinci etabı olan Antteras Nev’de de kullanılan tüm malzemeler ve yapılacak imalatlar, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı teknik şartnamelerine uygun ve TSE normlarında hazırlandı. Farklı seçeneklere sahip 54 adet konutun bulunduğu projemizde her biri özenle tasarlanan 12 adet bahçe dubleksi, 12 adet çatı dubleksi, 24 adet 4+1 daire ve 6 adet 3+1 daire bulunuyor. Bahçe dubleksinin yanı sıra çatı dubleksi seçeneği de bulunan Antteras Nev’de geniş yerleşim planları ve sosyal alanlar yepyeni bir yaşam için sakinlerini bekliyor.

Güzelliği şiirlere konu olan ve bizlere dünyanın en güzel şehrinde yaşadığımızı hissettiren Boğaz’a komşu bu ayrıcalıklı yaşam şansını kaçırmak istemeyenlerin tercihi olan Antteras Nev’de bitişe yaklaştığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

PROJENİN ÖZELLİKLERİ

Antteras’ın devamı olan Antteras Nev projemizde iç mekân tasarımları ve sosyal yaşam alanlarıyla ilgili özellikler de şöyle sıralanıyor:

Site Ortak Alanları: Kapalı sosyal tesis, havuz, barbekü, çocuk oyun alanı, spor sahası, yeterince ağaçlandırılıp çimlendirilmiş peyzaj düzenlemesi, yağmur suyu toplama şebekesi, su teminindeki kısıtlamaya karşı ortak alan sulanması ve konutların sınırlı sürede ihtiyacını karşılayabilecek su deposu ve hidrofor sistemi, güvenlik ve hizmet birimleri.

Sosyal Tesisler: Fitness center, sauna, buhar odası, duş, kafeterya, çocuk oyun odası, barbekü alanı, havuz, yönetim mekanları.

Otoparklar: Tüm konutlara 2’şer adet, projesine uygun ve blok asansör holleriyle bağlantılı kapalı otopark.

Depolar: Projesine ve konut tipine göre bir adet kapalı depo.

Güvenlik Sistemi: Ana girişte 7/24 hizmete uygun güvenlik binası, site girişi ve çevre duvarlarında yüksek çözünürlük ve gece/gündüz özellikli kameralar, dijital görüntü kayıt cihazları, konutlarda blok girişleri ve site güvenliği ile irtibatlı görüntülü interkom sistemi.

Bir cevap yazın