MOSKOVA’NIN yükselen değeri

MOSKOVA’NIN EN PRESTİJLİ BÖLGESİ PARK POBEDİ’DE HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ VICTORY PARK RESIDENCE PROJESİ ŞEHRİN İKONİK BİNALARINDAN BİRİ OLMAYA ADAY. VICTORY PARK VE POKLONNAYA GORA’NIN MUHTEŞEM MANZARALARINA BAKAN PROJE 455 KONUTTAN MEYDANA GELİYOR.

RUSYA’NIN BAŞKENTİ MOSKOVA’DA hayata geçirdiğimiz Victory Park Residences yerleşim kompleksi, şehrin ortasında huzuru sunuyor. Efsanevi Victory Park’a bir dakikalık yürüme mesafesindeki proje zengin altyapısıyla ön plana çıkıyor ve sakinlerine konforlu bir yaşam sunuyor. Projenin Victory Garden adındaki 6 futbol sahası büyüklüğündeki devasa bölgesinde, 8 zarif ev, bir pitoresk park, barbekü alanları, bir spor sahası, bir yoga-meditasyon alanı ve ayrıca Victory Kids anaokulunu bulunuyor. Mağazalar, restoranlar, kaplıcalar ve güzellik salonları, okyanus akvaryumu, sinema ve diğer eğlencelerin yer aldığı Victory Gallery bölümü ise sosyal hayatı tek bir merkezden sunuyor.

Moskova’nın en prestijli bölgesi Park Pobedı’de yükselen yeni konut projemiz Bratyev Fonçenko Caddesi’nde hayata geçiriliyor. 10 ve 11 katlı 8 binadan meydana gelen Victory Park Residence projesinde toplam 455 konut bulunuyor. Modern ve zarif mimarisiyle dikkat çeken binanın mimarlık projesi Sergey Skuratov tarafından tasarlandı. Projede verandalı ve teraslı dairelerin büyüklükleri 64- 299 metrekare arasında değişiyor.

Bir cevap yazın