YILDIZLARA DA yaz geldi

Haziran ayında aşk, keyif ve güzellik gezegenimiz Venüs Aslan burcuna geçiyor, 21 Temmuz’a kadar da burada kalacak. Bu süreçte kalbimizden geçen arzuların ve planların peşinden gitmekte daha cesur olacağız. Haziran ayı bekârların yeni ilişkiler kurması için yılın en iyi zamanlarından biri! ÖZDE GÖZLER

Koçlar, evlilik yaşantılarında tüm çatışmalardan kaçınmaya özen göstermeliler. Biraz ödün vererek ilişkilerini oldukça keyifli bir noktaya taşıyabilirler. Ciddi sağlık sorunları görünmüyor ancak iş yaşantılarında bazı zorluklar sebebiyle stresli bir süreç geçirebilirler. Stresli geçen sürecin ardından mali durumlarında yükseliş süreci başlayacaktır. Boğalar için duygusal ilişkilerde haziranın ikinci yarısından itibaren yükseliş görünüyor. Stresten uzak geçecek olan bu süreçte Boğalar akademik yönde oldukça başarı gösterebilecekler. İş yaşantısında da mali kazançlar oldukça cesaret verici bir hal alıyor. İkizler, aşk yaşantılarında oldukça dikkatli olmalı. Bu dönemde biraz savurgan ruh hali içinde olacakları için harcamalarında, ilişkilerinde ve iş girişimlerinde oldukça temkinli olmaları gerekiyor. Yengeçler, ilişkilerinde artık ciddiyeti bir kenara bırakıp kendilerini ilişkinin akışına bırakırlarsa daha önce olmadıkları kadar mutlu ve keyifli olacaklar. İlişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlayacaklarsa altıncı hislerine güvenebilir. İş seyahatlerinin oldukça yoğun ve verimli olacağı bu dönemde sağlıklarına biraz daha dikkat etmeleri gerekiyor. Aslanlar için Venüs’le buluştuğu haziran ayı tüm alanlarda son derece güzel ve umut verici görünüyor. Aile ortamlarında uyum, iş hayatlarında muazzam bir gelişme ve büyüme süreci onları bekliyor. Bekar ya da evli tüm Aslanları oldukça romantik bir dönem bekliyor.

Başak burçları için aşk hayatı daha sosyal bir hal alarak oldukça farklı bir yönde ilerliyor. Kariyerlerin oldukça iyi gelişmeler gözlenmekle birlikte maddi getirilerin de yüksek olacak. Ancak aile meselelerine biraz daha özenle yaklaşılması gerek.

Teraziler, aşk hayatlarına yenilikçi bir yaklaşım getirerek oldukça heyecanlı zamanlar geçirecek. İlişkisi olmayanlar için ilk görüşte aşk ayı diyebiliriz. Yeni iş girişimleri ve yatırım yapmayı düşünenler için bu oldukça iyi bir süreç.

Akrepler sosyal yaşantılarını dengelemezlerse aşk ilişkilerinde ciddi sorunlara karşılaşabilir. Özellikle haziran ayında yaydıkları enerjiyle karizmaları oldukça yüksek olacak olan akrepler karşı cinsi  kendilerine çekiyor.

Yaylar tüm ilişkilerinde şüphelerini bir kenara bırakırlarsa samimiyeti yakalayabilirler. İlişki içinde olan Yaylar doğru iletişim kurmak için biraz daha dikkatli olmalı. Şüpheleri bir kenara bırakmaları iş yaşantılarında da yükselmelerine fayda sağlıyor.

Oğlaklar, ilişkilerinde engellerle karşılaşacak olsalar da ufak tavizlerle bu engelleri kolaylıkla aşıyorlar. İlişkisi olmayanlar sosyal toplantılarda aşkı bulacak. Sağlık durumları harika, ancak aile ilişkilerinde birtakım anlaşmazlıklar olabilir.

Kovalar, huysuzluğu bir kenara bırakmalı ve biraz daha sabırlı olmalı. Özellikle haziran ayında iş girişimlerinde çok dikkatli olmaları gerekiyor. Anlaşma ve yatırım gibi planları ertelemekte fayda var. Akademik olarak hızlı yol alabilecekleri bir süreç.

Balıklar, partnerleriyle birlikte sosyal aktivitelere katılarak ilişkilerini farklı bir seviyeye taşıyor. Aile ilişkilerinde ufak pürüzler görünse de hızlıca çözüme ulaşıyor. Akademik olarak gelişim ve başarı dönemi olsa da girişimler açısından beklenmesi gerekiyor.

Bir cevap yazın