RADISSON COLLECTION Hotel Bodrum’un açılışını yaptık

Türkiye’deki altıncı turizm yatırımımız Radisson Collection Hotel Bodrum’un açılışını gerçekleştirdik. Açılış kapsamında düzenlediğimiz kahvaltıda basın mensuplarını ağırladık, kokteylde de Ant Yapı dostlarıyla kutlama gerçekleştirdik.

Basın Mensuplarıyla Keyifli Bir Sohbet Gerçekleştirdik

Radisson Collection Hotel Bodrum’un açılış etkinlikleri kapsamında Ant Yapı Yönetimi Kurulu Başkanı Mehmet Okay, gazeteci misafirleriyle bir araya geldi. Basın mensuplarına hem Radisson Collection Hotel Bodrum hem de Ant Yapı’nın diğer yatırımlarıyla ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Okay, “2010 yılında turizm alanında gerçekleştirdiğimiz ilk yatırımımızdan bu yana turizm sektöründe büyümeye devam ediyoruz. 10 yılda sektörün liderleriyle başarılı ve niş turizm yatırımlarına imza attık. Son yatırımımız Radisson Collection Hotel Bodrum’un yatırım maliyeti 40 milyon dolar. Otelimiz, Radisson Group’un Türkiye’deki ilk premium oteli olma özelliğine sahip” diye konuştu.

Açılışımızı Ant Yapı dostlarıyla kutladık

Bodrum Aspat’taki Anthaven projemizin içinde açtığımız Radisson Collection Hotel Bodrum, Ant Yapı dostları tarafından da büyük bir mutlulukla karşılandı. 12 Haziran Cumartesi günü bu mutluluğumuzu paylaşmak ve güzel bir yaz akşamında hep beraber olmak amacıyla otelimizin açılışını kutladığımız bir kokteyl düzenledik. Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Okay’ın evsahipliğinde düzenlediğimiz kokteylde Anthaven site sakinleri, Ant Yapı ekibi ve Ant Yapı dostlarıyla keyifli bir akşam geçirdik.

Bir cevap yazın