Bahar ekinoksuyla yeniden doğuyoruz

20 Mart’ta gerçekleşen Bahar Ekinoksu sayesinde doğayla beraber hayatlarımızda da bir yenilenme dönemi başladı. Eskilerden, gereksizlerden kurtulma zamanı; yepyeni fırsatlar kapımızda…

Mevsimler geçiyor, dünya hiç bitmeyen bir büyüme ve yenilenme döngüsünü kucaklıyor. Bahar ekinoksu güneşin Koç burcuna girdiği ve astrolojik yeni yılı başlattığı zaman olduğu için astrolojik açıdan da önemi bir gün. Bu yıl, bahar ekinoksu 20 Mart’ta gerçekleşti. Hareketli ve eğlenceli bu süreçte hedeflerinizi, kalbinizi ve önceliklerinizi düzene sokup planlama yapmanın tam zamanı.

Her burç için bir fırsat

Peki bahar ekinoksundan burçlarımız nasıl etkilenecek? Koçlar için sadece kim olduğunuzu kabul etmenin değil, aynı zamanda kimliğinizle gurur duymanın zamanı geldi. Boğalar, seyahat etmeye, doğa yürüyüşü yapmaya, dünyayı görmeye, yeni insanlarla tanışmaya, yeni bir romantizm peşinde koşmaya, kariyer değiştirmeye meyilli. Yıldız gibi parlamaya hazırlanan İkizler için profesyonel ortaklıklar, aşk ve romantik ilişkilerde yeni ve güzel bir dönem başlıyor. Sıkı çalışmalarının meyvesini alacak olan Yengeçler aşk fikrine daha sıcak bakmaya başlıyor. Aslanlar için 2021 büyük bir dönüm noktası. Bu yıl ekeceğiniz tohumlar, geleceğinizi şekillendirecek! Başaklar kariyer, sağlık, görünüm, para, yatırım ve mülklerini geliştirmekle ilgili uzun bir sürecin başlangıcındalar.

Terazileri, büyük bir aşk, bir bebek, bir iş fırsatı, yepyeni yaratıcı bir proje; yani harika bir fırsata götüren beklenmedik olaylar bekliyor. Akreplere arkadaşlık, aile bağları, aşk ve romantizm göz kırpıyor; karşılaştıkları engeller kalkıyor. Yaylar, karşılaştıkları engellerin üstesinden gelmek için ihtiyacı olan gücü, enerjiyi, yardımı veya uzmanlığı buluyor. Oğlak burçlarına evren, en çok hayalini kurdukları, heyecan duydukları şeyi yapmanız için yeşil ışık yakıyor. Kovalar, çok çaba sarf etti ancak artık finansal istikrarsızlıktan kurtuluyor. Balıkların öz değerlerinin farkına varacakları bir dönem başlıyor. Neyle boğuluyorsanız onu değiştirin, sizi mutlu eden şeylerle meşgul olun.

Bu tarihlere dikkat

4 Nisan’a kadar Merkür Balık burcunda seyahat edecek. İletişim açısından sezgisel ve yaratıcı olacağız. Ancak aynı zamanda hayallere dalıp gerçeklerden uzaklaşma, işinize odaklanamama ve hata yapma riski de söz konusu. Şans, bereket ve büyüme gezegeni Jüpiter, 13 Mayıs’tan 28 Temmuz’a kadar Balık’ta hareket edecek. Bu süreçte de kalplerimizi ve hayallerimizi genişletecek, büyütecek. 26 Mayıs’ta Yay’da ay tutulması yaşanacak ve içinde bulunduğumuz durumu, ilişkilerdeki önemli koşulları gün ışığına çıkaracak. Merkür, 29 Mayıs-22 Haziran tarihleri arasında İkizlerde geri hareket edecek. Bu süre zarfında, en derinlerde bakış açımızı ve ideolojimizi değiştirip geliştireceğiz.

Bir cevap yazın