ANT YAPI 30 YIL POLİTİKALARI

90’lı yılların başlarında genç, dinamik ve heyecanlı bir grup olarak yola çıktığımızda;

Çevreci ve doğal kaynak israfını en aza indirgemek,

Çağdaş ve modern yapılarıyla kaliteden ödün vermemek,

Optimum maliyetli çözümlerle projeleri taahhüt edilen zamanda, eksiksiz olarak teslim etmek,

Sektöre yeni bir soluk getirmek, değişim ve yenilikleri işimizin her alanına yansıtmak olarak belirlediğimiz vizyon ve misyonumuzdan ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Bu yolda Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Rusya, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nde imza projeler gerçekleştiren uluslararası bir grup olarak çalıştığımız sektörleri de çeşitlendirdik. İnşaattan turizme, endüstriden işletmeye kadar birçok sektörde bulunarak geliştik ve gelişmeye devam ediyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada, geride bıraktığımız 30 yılında da gücüyle; tüm faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde 10 binin üzerindeki geniş kadromuz, 10 milyon metrekarelik inşaat alanımız, yıllık 1 milyar doları aşan ciromuz ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Milenyum çağı denen 2000’lerde, birçok ekonomik, politik ve sosyal olayın hızla meydana geldiği, değiştiği bir ortamda başta belirlediğimiz politikalarımızdan ödün vermeden çalışıyoruz. Sürdürülebilirlik adına da geleceği düşünerek örnek teşkil edecek çalışmalar yaparken yenilikleri hayata geçiriyoruz. Bu yolda da ekibimize çok güveniyoruz.

Ant Yapı politikalarından ve sürdürülebilirlik kavramlarından ödün vermeden yolumuza devam ederken EQ Dergimiz içerisinde yeni gelişmeleri sizinle paylaşıyor ve Ant Yapı ekibine, Ant Yapı dostlarına sağlık ve huzurlu bir ramazan ayı ve akabinde bayramı diliyoruz…

Bir cevap yazın