Sosyal medyamızla ödüle layık görüldük

Social Media Awards Turkey 2020 ödülleri ekim ayında sahiplerini buldu. İnşaat Firmaları kategorisinde Ant Yapı olarak bronz ödülün sahibi olduk.

BoomSonar-Marketing Türkiye iş birliği ve Deloitte uzmanlığıyla düzenlenen, ülkemizin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey 2020’nin kazananları geçtiğimiz ekim ayında açıklandı. Ant Yapı olarak, SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri kapsamında, inşaat şirketleri kategorisinde bronz ödülün sahibi olduk.

SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri, tüm sektörlerden markaların yıl boyunca sosyal medya performanslarını tamamen tarafsız ve veriye dayalı olarak hazırlanan SocialBrands sosyal medya marka endeksi sonuçlarına göre değerlendiriyor. Ödüller, 21 Ekim’de canlı yayımlanan bir törende açıklandı. Pandemi döneminin kurallarına uygun bir kutlama gerçekleştirildi.

Alanında duayen isimler seçiyor

Social Media Awards Turkey, sosyal medya sektörünün liderlerinin bir araya geldiği Türkiye’nin en önemli sosyal medya ödülleri. Sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans, proje ve kişilerin ödüllendirildiği yarışmada, başarı hem rakamsal verilere hem de sektör önderlerinin fikirlerine göre değerlendiriliyor. Yarışmada Veri Analitiği Ödülleri’nin yanı sıra Jüri Ödülleri ve Grand Prix ana kategorileri de var.

Jüri Ödülleri’nde marka ve ajansların yarışmaya katıldığı tüm projeler sosyal medya sektörü profesyonelleri, ajanslar ve fikir önderlerinden oluşan jüri görüşlerine göre analitik veriler ışığında değerlendiriliyor. Grand Prix ödülleri ise SocialBrands sosyal medya marka endeksi verilerine göre sosyal medyada son bir yılda en yüksek performans gösteren markalara ait iletişim stratejilerinin jüri tarafından değerlendirilmesine göre veriliyor. Jüriyi ise iletişim, reklam, pazarlama gibi alanların duayenleri oluşturuyor.

Bir cevap yazın