Antwell İyi Yaşam Evleri İle HAYAT YENİDEN BAŞLIYOR

Ant Yapı’nın, Çamlıca eteklerinde hayata geçirdiği Antwell İyi Yaşam Evleri, aralık ayında ilk sakinlerini ağırlamaya başladı. Antwell, üyelerine konforlu, aktif, dolu dolu bir yaşam alanı sunarak hayata yeniden başlama fırsatı veriyor.

Değişen ihtiyaç ve beklentilere cevap veren bir yaşam alanı yaratma hedefiyle yola çıkan Ant Yapı, gayrimenkul sektöründe yeni bir kategori oluşturan Antwell İyi Yaşam Evleri ile zengin sosyal olanakların yanı sıra hayatı kolaylaştıran hizmetler de sunuyor.

Aralık ayında kapılarını açan Antwell, yaklaşık 150 milyon TL yatırım değeriyle 20.000 metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Toplam 13 kat ve 158 daireden oluşan Antwell’de, akıllı bina olarak engelli yaşamına da uygun şekilde tasarlanan stüdyo, 1+1 ve 2+1 olmak üzere üç farklı daire seçeneğiyle kiralama imkânı sunuluyor. Daireler şık, modern ve kullanışlı mobilyalara sahip. Dileyen sakinler kendi eşyalarını da getirebiliyor.

Antwell, ertelenen hayallerin, körelen yeteneklerin yeniden can bulması için üyelerine yepyeni bir yaşamın kapısını aralıyor.
Antwell, ertelenen hayallerin, körelen yeteneklerin yeniden can bulması için sakinlerine yepyeni bir yaşamın kapısını aralıyor.

HER YAŞTA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN

Türkiye’de 65 ve üzeri yaştaki nüfusun hızla artmasıyla birlikte Antwell, özellikle bu yaş grubunun yaşam kalitesine ve ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Aynı zamanda şehrin içinde konfor arayan her yaş grubuna hitap ediyor. Çünkü Antwell, üyelerinin hayatın içinde yer aldıkları, hobi ve ilgi alanlarına daha çok vakit ayırdıkları, üretken ve aktif olmanın yanı sıra yaşam boyu eğitim prensibini odağına alan bir anlayışla kurgulandı.

Antwell İyi Yaşam Evleri’nin sağlık konusundaki çözüm ortağı ise Acıbadem Sağlık Grubu. 7/24 sağlık hizmeti sunan Acıbadem Mobil Sağlık ekibi; düzenli doktor muayenesi, tetkik ve laboratuvar destek hizmetleri, hemşire ve hastabakıcı hizmetleri, fizyoterapi ve diyetisyen hizmetleriyle yatılı refakatçi desteği sağlıyor.

Olmazsa olmaz, ama zamandan çalan temizlik ve yemek gibi rutin ihtiyaçlar, profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılanıyor. Alışveriş yardımcısından, rezervasyon hizmetlerine, ev temizliğinden teknik desteğe kadar birçok rezidans hizmeti de sunan Antwell’de üyeler böylece yaşamlarındaki keyifli anları çoğaltabiliyor. Kapalı havuz, fitness salonu, sauna, buhar odası, masaj ve terapi odaları, bahçe ve çatı teraslarında kafe ve diyetisyen tarafından hazırlanan özel menüler sunan restoranı, kütüphane, özel sinema odası, hobi ve sanat atölyeleri sakinlerin farklı ilgi alanına cevap verebiliyor. Ayrıca benzer ilgi alanlarını paylaşanlar için gezi organizasyonları ve etkinlik planlamaları hizmeti de sunuluyor.