Anthaven için görkemli kutlama: CENNETE DAVET

Ant Yapı, Bodrum’un cennet limanı Aspat’ta hayata geçirdiği Anthaven projesi için yüzlerce seçkin konuğun katıldığı bir davet düzenledi. Yeryüzündeki Cennet temalı davette müzik dünyasının ünlü yıldızları sahne aldı.

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok önemli projeye imza atan Ant Yapı, Bodrum’un kanallı ve özel limanlı ilk ve tek konsept projesi olma özelliği taşıyan Anthaven için düzenlediği özel bir davette seçkin bir davetli topluluğuna projeyi tanıttı. Aspat Koyu’nda gerçekleştirilen davete, Ant Yapı dostlarının yanı sıra cemiyet, sanat ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı. 

BEYAZ BİR YAZ GECESİ

Yüzlerce seçkin konuğun ağırlandığı Yeryüzündeki Cennet daveti, misafirlerine unutulmaz bir yaz gecesi yaşattı. Maviyle yeşilin birleştiği eşsiz doğal güzelliğe sahip bölgeden ilham alan ve “Bodrum’da bir cennet liman” sloganıyla hayata geçirilen projenin daveti, “Yeryüzündeki Cennet”  konseptiyle 27 Temmuz Cumartesi gecesi gerçekleştirildi. Beyaz kıyafetleriyle göz kamaştıran cemiyet, sanat ve iş dünyasından ünlü simaları bir araya getiren geceye, Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyeleri ev sahipliği yaptı.

Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Okay, davetlilere hoş geldiniz derken, Anthaven’ın yeşerdiği toprakların sahibi, Aspat’ın bakir güzelliğini korumasındaki en büyük pay sahibi olan Murat Balkan’ı da sahneye davet etti.

Yeryüzündeki Cennet daveti, geceye adını veren Kos manzaralı Aspat Koyu’nda gerçekleşti.
Yeryüzündeki Cennet daveti, geceye adını veren Kos manzaralı Aspat Koyu’nda gerçekleşti.

YILDIZLARIN ALTINDA CAZ

Yeryüzündeki Cennet Anthaven’ın konuklara tanıtıldığı özel gece, caz müziğin önde gelen isimlerinden Raja Rayes’in solo performansıyla başladı. Rayes, konuklardan coşkulu alkışlar aldı.

YERYÜZÜNDEKİ CENNET ASPAT’TA HAYATA GEÇİRİLEN ANTHAVEN’IN ÖRNEK DAİRELERİ, GECE BOYUNCA ZİYARETÇİ AKININA UĞRADI.

Müziğinin sınırları Türkiye’yi aşan perküsyon üstadı Burhan Öçal ve ekibinin sahnesiyle yükselen ritim, dünyaca ünlü sanatçı Lou Bega’nın ezgileriyle zirveye ulaştı.  Mambo No. 5 şarkısıyla bir döneme damgasını vuran Latin pop müziğin enerjik sesi Bega’nın şovu, davete damgasını vurdu. 

Eğlence DJ Yakuza’nın performansıyla  hız kesmeden devam ederken,  gece boyunca misafirlere, ünlü İtalyan Şef Carlo Bernardini’nin özgün tarifleriyle hazırlanan seçkin lezzetler sunuldu.

Davetin ilerleyen saatlerinde dört davetli için sahneye getirilen doğum günü pastaları büyük sürpriz oldu. Doğum günü sahipleri, iyi dilekler altında pastalarındaki mumları üflediler.

Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Hüsnü Yılmaz, Mehmet Okay ve Kadir Tokman, seçkin bir davetli topluluğuna ev sahipliği yaptı.
Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Hüsnü Yılmaz, Mehmet Okay ve Kadir Tokman, seçkin bir davetli topluluğuna ev sahipliği yaptı.

ÖRNEK KONUTLARA YOĞUN İLGİ

Bir yandan eğlence sürerken diğer yandan davetliler Satış Ofisi’nden projeye ilişkin detay bilgiler aldı. Davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği örnek daireler, gece boyunca ziyaretçi akınına uğradı.

Davetliler, Latin müziğin sevilen yıldızı Lou Bega’nın dünya listelerini altüst eden kült şarkılarına eşlik ettiler.
Davetliler, Latin müziğin sevilen yıldızı Lou Bega’nın dünya listelerini altüst eden kült şarkılarına eşlik ettiler.

ANTHAVEN’IN İLK SAKİNLERİ BELLİ OLDU

Tarihle ve doğayla iç içe yılın 12 ayı yaşamın sürdürülebileceği Anthaven’da bir yandan 162 konuttan oluşan Birinci Etapta Mayıs 2020’de yaşamın başlaması için çalışmalar tüm hızıyla sürerken diğer yandan da şimdiden, Bodrum mimarisiyle Akdeniz mimarisinin eşsiz çizgilerini taşıyan pek çok konut yeni sahipleri ile tanıştı.

Henüz tanıtımı yapılmadan yüzde 30’u satılan bu özel projede, örnek dairelerin tamamlanmasıyla birlikte, satışlar da hız kazandı.

Doğa ve tarihin iç içe geçtiği cennet liman Aspat’ın toprak sahibi Murat Balkan, bu özel gecede Mehmet Bey’i yalnız bırakmadı.
Doğa ve tarihin iç içe geçtiği cennet liman Aspat’ın toprak sahibi Murat Balkan, bu özel gecede Mehmet Bey’i yalnız bırakmadı.

TARİH, DOĞA VE YÜKSEK KONFOR

Özellikle Ant Yapı dostlarının yakından takip ettiği ve büyük ilgi gösterdiği, Ant Yapı’nın Bodrum’daki ilk projesi olan Anthaven, kimi denizi tepeden gören Yamaç Evleri, kimi de kanal boyunca uzanan Sahil Evleriyle, özel iskeleleri ve iç limanıyla yeni bir hayat sunuyor müstakbel sakinlerine. 

Doğaya ve tarihe saygılı yüksek bir konforun örnek modeli olmaya aday proje, en fazla üç katlı evlerin sıralandığı, Aspat Kalesi’nin eteklerinde, sanat eserlerin sıralandığı özel bir bölgede konumlanıyor.

YILDIZLARIN ALTINDA GERÇEKLEŞEN DAVETTE KONUKLAR ÜNLÜ SANATÇILARIN MÜZİĞİYLE COŞARKEN SEÇKİN LEZZETLERLE AĞIRLANDILAR. 

YİNE İLK, YİNE TEK

Ant Yapı’nın Bodrum’daki ilk projesi olan Anthaven, lüks konut, iç liman, çarşı, restoran, market, otel, spa gibi farklı yapıları bütünleşik bir anlayışla sunuyor. Ayrıca, Bodrum’daki ilk ve tek kanallı ve marinalı konsept proje olma özelliği  taşıyor.

Proje üç etaptan oluşuyor. Yapımına geçen yıl başlanan 162 konutluk Sahil Evleri 1. etabının Mayıs 2020’de teslim edilmesi planlanıyor. Yaklaşık 53.500 m2 alana yayılan Sahil Evleri ilk etapta; 21.000 m2 konut, 4.000 m2 ticari alan, 10.000 m2 otel ve spa alanından oluşuyor.

İlk etabın yatırım değeri ise 100 milyon euro.

Dünyanın sayılı perküsyon ustalarından olan Burhan Öçal ve ekibinin doyumsuz performansı, gecenin ritmini zirveye çıkardı.
Dünyanın sayılı perküsyon ustalarından olan Burhan Öçal ve ekibinin doyumsuz performansı, gecenin ritmini zirveye çıkardı.DÜNYA MARKASI RADISSON COLLECTION

Tarihle doğanın buluştuğu bu muhteşem koyda hem ev sahiplerini hem de sosyal tesislerinden yararlanacak misafirleri ağırlamaya hazırlanan Radisson Collection ise Bodrum turizmine önemli katkı sağlayacak.

Dünyanın en büyük otel zincirlerinden Radisson Hotel Group’un premium markası Radisson Collection’ın 2020 sonunda Anthaven’da faaliyete geçmesi hedefleniyor. Otel aynı zamanda Radisson Group’un Türkiye’deki ilk premium oteli olma özelliği taşıyacak.

80 lüks odası ve toplam 1.250 metrekare alana sahip bir spa merkezinin yer alacağı otelde ayrıca; açık-kapalı yüzme havuzları, teras bar, fitness salonları, toplantı odaları ve lounge alanları da hizmet verecek.

Geceye renk katan ateş dansçılarının gösterileri ilgiyle izlendi.
Geceye renk katan ateş dansçılarının gösterileri ilgiyle izlendi.

Merkez Satış Ofisi:
Saray Mahallesi Akçakoca Caddesi No: 11 34768
Ümraniye / İstanbul

Tel: 0216 630 68 68

Bodrum Satış Ofisi:
Akyarlar Mahallesi Atatürk Caddesi (Tuzla-Aspat Mevkii) No: 348 Bodrum / Muğla

Tel: 0252 393 85 20 – 21

www.anthaven.com.tr

info@anthaven.com.tr