Türkiye’nin İlk Sağlık Konseptli Konutları
ANTWELL’DE SON RÖTUŞLAR

İnşaat sektörünün öncü firmalarından Ant Yapı, Türkiye’nin ilk sağlık rezidansı Antwell Life Care Residence’ta eylülde başlaması planlanan yeni yaşam için son çiviler çakılıyor.

İstanbul’un gözde semtlerinden Çamlıca eteklerinde konumlanan Antwell Life Care Residence, Türkiye’nin ilk sağlık konseptli rezidansı. Yurt içinde ve yurt dışında birbirinden prestijli, öncü projeleri hayata geçiren Ant Yapı, Antwell Life Care Residence için iki yıl önce “Hayat boyu yanınızdayız” sloganıyla yola çıktı. Antwell Life Care Residence, uzun araştırmalar ve bu araştırmaların sonuçlarını titizlikle değerlendirmenin sonucunda, sakinlerine sağlık hizmetlerinde kolay erişim, konfor ve güvenlik, dostlarla paylaşılan keyifli bir ortam, zengin sosyal olanaklarla hayatın farklı dönemlerindeki farklı ihtiyaçlara uyum sağlayabilecek şekilde esnek, dönüştürülebilir bir mimari tasarım ve dekorasyon konforu sunan bir projeye dönüştü.

SAĞLIKLI BİR YUVA

Antwell Life Care Residence’ın müstakbel sakinlerini, eylül ayından itibaren tasarımından sunulan hizmetlere, sosyal yaşam alanlarından otelcilik hizmetlerine kadar bütünlüklü bir anlayışla sağlıklı yaşam temelli bir konfor bekliyor. Acıbadem Sağlık Grubu’nun çözüm ortaklığıyla sakinlerine 7/24 dengeli beslenmeden tıbbi bakıma, engelsiz tasarımdan alternatif hizmet paketine kadar sağlıklı ve huzurlu bir yuva sunuluyor.

GELECEĞE YATIRIM

Ant Yapı, Antwell Life Care Residence’ın sunduğu hizmetlere ihtiyaç duyacağı günlere yatırım yapmayı planlayanlara da 5 yıllık kira garantisi vererek geleceğine yatırım yapmak isteyenlere özel bir destek veriyor.

Mobilyalı olarak teslim edilecek olan Antwell Life Care Residence’a eylülden itibaren taşınmayı düşünenler ise güvenli, huzurlu, mutlu ve etraflarındaki dostlarla aktif, neşeli bir yaşama adım atacaklar.

Toplam 19.000 metrekarelik alana inşa edilen Antwell; 3 bodrum katı, zemin, 8 konut katı ve çatı olmak üzere toplam 13 kat; 157 rezidans birimi ve 13 ticari birimden oluşuyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 rezidans seçeneklerine sahip.

Projenin eylül ayında teslim edilmesi için çalışmalar büyük bir özveriyle devam ediyor. Hafriyattan iksa imalatlarına; betonarme temelden üst yapı imalatlarına; kaba yapı imalatlarından toprak altı izolasyonlarına; ince yapı imalatlarından mantolamaya kadar projenin inşaat süreçleri planlandığı şekilde bugüne kadar geldi

TEKNİK SEYİR

2018 Şubat’ında ayında başlayan Antwell Life Care Residence projesi planlamaya uygun bir seyir izliyor. Kaba inşaatı 2019’un Şubat ayında bitirilen Antwell’in duvar ve alçı sıva imalatları da tamamlandı. Alçıpan duvar ve tavan imalatları hızla devam ederken şekillenen projenin, sosyal alan detayları ve malzeme seçimleri de büyük bir titizlikle devam ediyor. Örnek daireler, Ramazan Bayramı’ndan hemen sonra müstakbel sakinlerine tanıtımı yapılacak şekilde finale doğru gidiyor. Örnek dairelerin alçıpan, sıva, şap ve seramik uygulamaları titiz bir çalışmanın sonucunda tamamlanırken, ahşap imalatların üretimi de sona yaklaştı.

Cephe mantolama imalatları da son hızla devam ederken, haziran ayında doğrama montajlarına start verilmesi planlanıyor. Çatı konstrüksiyonu tamamlanan örnek dairelerin çatı kenet kaplama imalatlarına da start verildi.Yaz aylarında hummalı bir çalışma programı olan Antwell Life Care Residence’ın çevre duvarları tamamlanıp, peyzaj uygulamaları altyapısına başlandı.

Mekanik ve elektrik imalatlar da plana uygun bir seyir izlerken, otomasyon alt yapı çalışmaları ve teknik odaların kurulumları hızla devam ediyor.

SATIŞ OFİSİ

TEL: 0216 630 68 68

info@antwell.com.tr

www.antwell.com.tr

Antwell, Türkiye’nin sağlık 
konseptli ilk rezidansı. Projenin 
her aşaması sağlıklı yaşam 
odaklı tasarlandı.

Antwell’de projenin her aşaması sağlıklı yaşam odaklı tasarlandı.

Antwell, Acıbadem Sağlık Grubu’nun çözüm ortaklığıyla sakinlerine 7/24 sağlıklı bir yuva sunuyor.

Çamlıca’daki projenin örnek daireleri, müstakbel sahiplerine bayram ertesi tanıtılacak. Teslimatlar ise eylülde başlayacak.