Ant Yapı’da yelken tutkusuyla dolu bir macera başlıyor

2024 TAYK Trofesi Yat Yarışları’nda, sponsor olduğumuz “Beby Dracula” teknesiyle, 8 farklı trofe yarışında, profesyonel yelkencilerle birlikte bir ekip oluyoruz, birlikte yarışıyoruz. Bu şekilde yelken sporunu, Ant Yapı’nın çalışkan ve katılımcı şirket kültürünün bir parçası haline getirmeyi hedefliyoruz.

Her ne kadar yaptığımız işler karada olsa da Ant Yapı olarak yelkeni kurum kültürümüzün bir parçası haline getirmeye ve ekiplerimizde yer alan çalışma arkadaşlarımızda unutulmaz anılar biriktirmeye hazırlanıyoruz. 2024 TAYK Trofesi Yat Yarışları’nda yelkenlerimizi açacak olan ‘Baby Dracula’ adlı tekneye sponsor olarak destek veriyoruz.

Ant Yapı olarak, 8 farklı trofe yarışında yer alacak ve ‘Baby Dracula’ ekibine katkı sağlayacağız. Her biri farklı tarih ve rotalarda gerçekleşecek olan bu yarışlarda, kendi bünyemizden seçtiğimiz ekip arkadaşlarımız yer alacak. Yani Ant Yapı olarak, yelken bilsin ya da bilmesin, kendi çalışanlarımızı bu deneyime dahil ediyoruz. Ekip üyelerimiz, yarışlardan önce özel bir eğitimden geçecekler ve deneyimli profesyonellerle bir araya gelerek denizcilik becerilerini geliştirecekler.

Amacımız sinerji oluşturmak

Bu sponsorluk ve katılımın amacı, Ant Yapı ve tüm iştiraklerinin çalışanları arasında bir sinerji oluşturmak ve ortak bir sportif faaliyet çerçevesinde bir araya gelmek. Yelken sporunun doğasında yer alan ekip olarak mücadele etme zorunluluğu, kurumsal hayatta olduğu gibi, problemlerin zamanında ve doğru kararlar alıp birlikte uygulayarak üstesinden gelme mücadelesini simüle ediyor aslında. Bu nedenle yat yarışlarında kazanılan bu deneyim, ekiplerin birlikte çalışma motivasyonunu ve sinerjisini yükselten bir aktiviteye dönüşüyor.

Ekiplerimiz belirlenen yat yarışlarına katılarak hem şirketlerini/birimlerini temsil edecek hem de yelken sporunun doğasındaki mücadeleyi ekip olarak deneyimleyecekler. Aynı zamanda da deniz üzerinde muhteşem günler geçirecekler.

Bir cevap yazın