SEVGİLİLER GÜNÜ, VENÜS VE MARS’IN SÜPRİZLERİ İLE GELİYOR

Hangi burçtan olursanız olun, Şubat ayı size duygusal bir atmosfer getiriyor. Astrolojik haritalar bu ay farklı bir ışık altında parlıyor. Sevgililer Günü, romantik ilişkilerinizi güçlendirmek ve duygusal bağlarınızı derinleştirmek için mükemmel bir fırsat sunuyor.

Koçlar, gezegenler sizi Sevgililer Günü’nü alışılmışın dışında kutlamanız için sizi cesaretlendiriyor. Mutlu bir ilişkiniz olsa bile, yaşamınızdaki arkadaşlıkları veya platonik aşkı kutlamanın önemli olduğunu fark edeceksiniz.

Boğalar, kariyeriniz veya yaratıcı işlere girişmek için harika bir ay. Bu ayın sonuna doğru sıkı çalışmanızın karşılığını alabilirsiniz.

İkizler burçları, Şubat, evrimle dolu, ruhsal keşiflerle ve mesleki ilerlemelerle dolu bir ay olacak. Bunu başarmak için, her şeyi bilemeyeceğinizi kabul edip, diğerlerinden öğrenmeye istekli olmalısınız.

Yengeçler, Sevgililer Günü sizi tüm sıcaklığı ile saracak. Ruhsal ve bedensel ihtiyaçlarınızı dengeleyecek ve içsel huzuru bulacaksınız.

Aslan burçları, yıldızlar size son derece romantik bir Sevgililer Günü yaşatmak istiyor. Güneş tarafından yönetildiğiniz için bazen dünya etrafınızda dönüyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Başaklar, Şubat, kendinize vakit ayırmanız için fırsatlar sunuyor. Ancak ilişkilerinizi de unutmayın.

Teraziler, aşkın gezegeni Venüs tarafından yönetilen bir burç olarak, yılın en sevgi dolu romantik zamanını doya doya yaşıyor. Aşkın yanı sıra etrafınızdaki tüm güzellikleri de kutlayacağınız bir Şubat sizi bekliyor.

Akrepler, sosyal çevrenizdeki biri sizin için aileden biri gibi olmaya başlayabilir. Yalnızlık ihtiyacınız olsa da dengeyi iyi ayarlamak önemlidir.

Yaylar, bu ay başkalarının yardımını kabul edeceksiniz. Sevgililer Günü’nü planları konusunda ilk adımı atarsanız, günü istediğiniz gibi geçirme olasılığınız artacak.

Oğlaklar, Merkür size göz kırpıyor ve yoğun geçecek bir ayı işaret ediyor. Ancak arkadaşlarınıza zaman ayırmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Kova burçlar, her zaman çevrenizdekileri düşünme eğiliminde olduğunuz için bu ay size öz bakım ve ihtiyaçlarınıza odaklanma görevi veriyor.

Balıklar, uzun süredir düşündüğünüz bir durum hakkında netlik kazacaksınız. Dolunay gelmeden harekete geçerseniz kazanan siz olacaksınız.

Bir cevap yazın