Antteras Nev’de Yaşam Başlıyor!

Antteras Nev, kapılarını açıyor! Boğaz manzaralı, konforlu yaşam alanları ve çevre dostu tasarımıyla öne çıkan bu özel proje, sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. Sosyal tesisleri ve mahalle konseptiyle ön plana çıkan Antteras Nev’de konforlu ve huzurlu bir aile yaşamı komşularımızı bekliyor.

İstanbul’un en güzel noktalarından birinde hayata geçirdiğimiz özel projemiz Antteras Nev şehrin kalbinde, ancak karmaşadan uzak bir konumda yer alan bu özel projemiz, Beylerbeyi’nin eski İstanbul evlerinden ilham alınarak inşa edildi. Eşsiz Boğaz manzarasıyla dikkat çeken Antteras Nev, huzurlu ve konforlu bir yaşam vaat ediyor. Beylerbeyi Sarayı’na komşu, Boğaz’a nazır bir konumda yer alan projede yaşam başlıyor.

Osmanlı mimarisinin etkileyici dokusuyla uyumlu olarak tasarlanan Antteras Nev, benzersiz bir mahalle hayatı konsepti sunuyor. Projede kullanılan tüm malzemeler, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın teknik şartnamelerine uygun ve TSE normlarında hazırlandı.

Antteras Nev’de 54 adet konut seçeneği bulunuyor. Her biri özenle tasarlanan 12 bahçe dubleksi, 12 çatı dubleksi, 24 adet 4+1 daire ve 6 adet 3+1 daire, geniş yerleşim planları ve sosyal alanlarla konforlu bir yaşam sunuyor. Proje, sakinlere açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve fitness center gibi olanaklarla sağlıklı yaşam ortamı yaratıyor. Ayrıca, site sakinleri sauna ve buhar odasında stresten arınabilirken, özel tasarlanmış çocuk oyun alanında keyifli vakit geçirip kafeteryada dinlenme imkanına da sahip olacak.

Projemizde öne çıkan diğer özellikleri arasında kapalı sosyal tesis, barbekü alanı, spor sahası, ağaçlandırılmış peyzaj düzenlemesi, yağmur suyu toplama şebekesi, su deposu ve hidrofor sistemi gibi site ortak alanları bulunuyor. Projemizin güvenlik sistemi de tam tekmil hizmet vermeye hazır. Ana girişte 7/24 hizmete uygun bir güvenlik binası, yüksek çözünürlükte kameralar ve görüntülü interkom sistemi var. Boğaz manzaralı, konforlu yaşam alanları ve çevre dostu tasarımıyla öne çıkan bu özel proje, Mart ayında proje sakinleriyle birlikte hayat buluyor.

Bir cevap yazın