RADISSON COLLECTION BODRUM’DA HEYECANLI FİNAL

Deniz tutkunlarının buluşma noktası Bodrum’da unutulmaz bir etkinliğe imza atan Radisson Collection Hotel Bodrum, Maximiles Black The Bodrum Cup’ın 35. yılında yelkenlerin dansına ev sahipliği yaptı. Son ayak yarışlar ve ödül töreni, Aspat Koyu’nun muhteşem sahilinde gerçekleşti.

Denizin ve yelkenlerin büyülü dünyasında Ant Yapı olarak hep varız! 2-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen, binlerce yelkenci ve milyonlarca izleyiciyi bir araya getiren The Bodrum Cup’ta da yer almanın mutluluğunu yaşadık. Cumhuriyetimizin 100. yılına özel yapılan bu anlamlı etkinlik, 2 Ekim’de Selanik’ten başladı. Çanakkale ve İstanbul’a uğradıktan sonra Bodrum’a gelen 100’den fazla yat, 2 bine yakın yelkenci ve 10 bine yakın ziyaretçiyi ağırladık.

Maximiles Black The Bodrum Cup’ın üçüncü gününde, Radisson Collection Bodrum Etabı ile heyecanlı anlar yaşandı. Yarışçılar, üçüncü gün Radisson Collection Hotel Bodrum etabını tamamlamak üzere Çökertme’den Kissebükü’ne hareket ettiler. Ödül töreni ise 21 Ekim Cumartesi günü gerçekleşti ve Radisson Collection Hotel Bodrum Genel Müdürü Sezgin Adalı tarafından kazananlara kupaları takdim edildi.

The Bodrum Cup etkinliğine sponsor olarak, Selanik’ten İstanbul’a ve İstanbul’dan Bodrum’a kadar olan süreçlerde tanıtıma da önemli katkılarda bulunduk. Ayrıca etkinliğin gala yemeğine sponsor olarak organizasyona destek verdik. Etkinlik kapsamında düzenlenen Radisson Collection Hotel Bodrum etabı, 70 yarış teknesi ve 30 gözlemci teknesiyle süslendi. Bu etap, otelimizin önündeki alanda gerçekleştirildi ve aynı zamanda otelde izlence etkinlikleri düzenleyerek katılımcılarla keyifli anlar yaşandı. Radisson Collection Hotel Bodrum etabını kazanan yarışçılara, otelimizin adını taşıyan özel bir ödül verdik. Törene VIP misafirler davet ederek etkinliğin prestijine katkı sağladık. Sponsorluk kapsamında otelimiz, etkinliğe katılan influencer’ları ve gazetecileri, oda tahsis ederek ağırladık. Bu konaklama sürecinde özel etkinlikler düzenleyerek misafirlere unutulmaz anılar yaşattık.

Bir cevap yazın