ANT YAPI OTELLERİ SATIŞ EKİPLERİ TOPLANTISINDA HEDEFLERİMİZİ KONUŞTUK

Ant Yapı Otelleri Satış Ekipleri, bu ayki toplantısını başarıyla tamamladı. Anthill Fraser Place ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda önemli konuları ele aldık ve gelecek hedeflere odaklandık.

Otellerimiz satış ekiplerinin bir araya geldiği toplantı, Ant Yapı Otel Yatırımları İşveren Temsilcisi İlhan Akpınar’ın liderliğinde koordinasyon sağlanarak gerçekleştirildi. Toplantıda, yılın ilk yarısı değerlendirmesinin ve yıl sonu hedeflerinin yanı sıra, yeni yıl hedefleri ve tahminleri de masaya yatırdık. Katılımcılar arasında yer alan ekip liderleri ve yöneticiler, kendi projelerine dair stratejileri paylaşarak birbirinden önemli bilgilerle toplantıya katkı sağladılar.

Ant Yapı ailesi olarak, birbirimize olan desteğimizi ve birlikte elde ettiğimiz başarıları daha da güçlendirmenin heyecanını her bir buluşmamızda yaşıyoruz. Oldukça verimli geçen bu toplantıyla birlikte, Ant Yapı Otelleri olarak başarılı projelere imza atmaya devam etme kararlılığımızı bir kez daha pekiştirdik.

Katılımcılarımızla Güçlü Bir Birliktelik

Ant Yapı Otelleri Satış Ekibi, sektördeki öncü isimlerle dolu güçlü bir kadroya sahip. İşte birlikte başarıya koşan bu yetenekli ekip bir araya gelerek stratejilerini paylaştı ve gelecek projeler için kararlılıklarını bir kez daha gösterdi.

Antwell Suites:

– Kübra Soylu – Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi

– Esra Göz – Satış ve Rezervasyon Şefi

– Samet Işık – Satış Şefi

FP Anthill:

– Ali Aktaş – Satış Müdürü

– Selin Bayrak – Acenta Satış Müdür Yardımcısı

RC Hotel Bodrum:

– Betül Şevk – Satış ve Pazarlama Direktörü

– Tahir Buğra Yıldırım – Satış Müdürü

– Melike Esnaf – Satış Koordinatörü

FP Antasya:

– Kaan Burak Atamer – Satış Müdürü

RB Hotel Istanbul Asia:

– Onur Aydemir – Satış Direktörü

– Pelin Aytan – Kurumsal Satış Müdürü

– Merve Şengül – Toplantı & Etkinlik Satış Müdürü

– Hayrullah Kerim – Toplantı & Etkinlik Satış Yetkilisi

Bir cevap yazın