CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINI COŞKUYLA KUTLADIK!

İnşaat sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahip bir firma olarak, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını büyük bir coşku ve gururla kutladık. Uluslararası alanda önemli projelere imza atan Ant Yapı olarak çağdaş vizyon ve sürdürülebilir büyüme misyonumuzla geleceği inşa etmeye devam ediyoruz.

Gurur ve coşku dolu bir atmosferde; merkez ofisimiz, şantiyelerimiz ve otellerimizde, ödül ve başarılarla dolu geçmişimize yakışır şekilde, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılını büyük bir coşkuyla kutladık. Bu anlamlı yıl, sadece bir ulusun değil, aynı zamanda köklü bir inşaat grubunun büyüme ve başarı hikayesinin bir parçası olarak bizim için de çok özel.

30 yıldan fazla süredir Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Rusya, İngiltere ve ABD’de imza projeler gerçekleştiren bir inşaat grubu olarak, yüksek kalite ve sürdürülebilir büyüme konusunda kendimize güveniyoruz. Yüzlerce projemizle kazandığımız ödüller, üst yapıdaki uzmanlığımızın bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

Çevreye saygılı, doğal kaynakları en iyi şekilde kullanarak, geleceğe değerli eserler bırakma vizyonuyla büyüme ve gelişmeyi sürdürüyoruz. Çağdaş ve modern yapılarımızla kaliteden ödün vermeden, optimum maliyetli çözümlerle projelerimizi taahhüt edilen zamanda ve kurallara uygun bir şekilde tamamlama misyonuyla hareket ediyoruz. Genç ve dinamik yapımızla, değişim ve yenilikleri işimizin her alanına yansıtmayı hedefliyoruz.

30 yılı aşkın süredir sektörde faaliyet gösteren bir ekip olarak, 18 binden fazla çalışanımız ve 10 milyon metrekare inşaat alanıyla 4 ülkede büyümeye devam ediyoruz. Bu başarılar, geçmişimizden aldığımız güçle geleceğe umutla bakmamıza ve Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılını coşkuyla kutlamamıza katkı sağlıyor.

Gelecekte de aynı azim ve kararlılıkla, uluslararası alanda inşaat ve gayrimenkul geliştirmede öncü olmaya devam edeceğiz. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılında bir kez daha gösterdik ki, birlikte başardıkça, ülkemizin geleceği daha da güçlü bir şekilde inşa edebiliriz.

Bir cevap yazın