DENİZİN VE YELKENİN BÜYÜLÜ BULUŞMASI

Rüzgarın, denizin ve yelkenlerin büyülü dünyasına hoş geldiniz! Bu yıl 2-21 Ekim tarihleri arasında 35’nci kez gerçekleşecek olan ve binlerce yelkenciyle milyonlarca izleyiciyi ağırlayan The Bodrum Cup’ta, sponsorlarından biri olarak yer alıyoruz.  Bu yıl Cumhuriyetimizin 100. yılı sebebiyle Selanik ve İstanbul etaplarının da dahil olduğu Bodrum Cup’a destek vermekten onur duyuyoruz. 

The Bodrum Cup, 34 yıldır Bodrum’dan tüm Akdeniz’e yayılan, binlerce yelkencinin yarıştığı ve yüzbinlerce konuğun ağırlandığı uluslararası bir yat yarışı. Her yıl büyüyerek gelişen bu etkinlik, yalnızca bir yarışın ötesine geçerek bir platform haline geldi. Bodrum Cup, sadece yat yarışlarının değil aynı zamanda Bodrum’un doğal güzelliklerini ve koylarının korunmasını da önemseyen bir etkinlik olarak öne çıkıyor. Ekim ayı, Bodrum’da yılın Bodrum Cup zamanı olarak anılıyor. Yıllar içinde Yunan Adaları’nın da katılımı ile uluslararası bir yat yarışı haline gelen etkinlik, Türkiye’nin önde gelen markalarıyla sayısız işbirliği ve sponsorluk faaliyetine imza atmaya devam ediyor. Radisson Collection Hotel Bodrum olarak, The Bodrum Cup’ın sponsorlarından biri olduk.  Böylece hem markamızın bilinirliğini artırmayı hem de unutulmaz deniz maceralarına destek olmayı amaçlıyoruz.

RADISSON COLLECTION HOTEL BODRUM, ETKİNLİK PLANI

Selanik & İstanbul: Bodrum Cup sponsoru olarak, Selanik’ten İstanbul’a ve İstanbul’dan Bodrum’a kadar tüm süreçlerde tanıtıma katkı sağlayacağız. 8 Ekim’de Four Seasons İstanbul’da gerçekleşen gala yemeğine katılacağız.

RC Bodrum Etabı: 10 etap içerisinde RC Bodrum etabı, 70 yarış teknesi ve 30 gözlemci teknesiyle RC Bodrum bayraklarıyla süslenecek. Bu etap, otelimizin önündeki alanda gerçekleşecek ve otelde izlence etkinlikleri düzenlenecek.

RC Bodrum Ödülü: Etabı kazanan yarışçılara RC Bodrum ödülü, otel tarafından ödül töreninde takdim edilecek. Ödül törenine 10 VIP misafir davet edilecek.

Konaklama: Sponsorluk kapsamında otelimiz, influencer ve gazetecileri ağırlamak üzere belirlenen sayıda oda tahsis edilecek. Konaklayan misafirler, konaklama süreleri boyunca paylaşımlarda bulunacaklar ve onlara özel etkinlikler düzenlenecek.

F&B Lounge: Ödül töreninde RC Bodrum logolu VIP lounge alanı hazırlanacak ve otel ikramları sunulacak. Böylece VIP katılımcılarımızla etkili bir temas sağlanacak.

Bir cevap yazın