RUSYA’DA BİR ÖDÜL DAHA ALDIK

Ant Yapı olarak Rusya’da bir ödül daha aldık. Moskova’daki Victory Park Residences konut kompleksimiz, herkese açık sanat alanıyla tasarım, mimari ve görsel iletişim alanında uluslararası ödül sistemi Best for Life Design’ın en iyisi oldu.

Ant Yapı ekibi olarak her biri incelikle çizilen, insan sağlığını ve konforunu ön plana aldığımız tasarımlarımızı, yeni bir ödülle daha taçlandırdık. Moskova’daki Victory Park Residences, sadece müşterilerine değil herkese açık olan sanat alanıyla, Best for Life Tasarım Ödülü’nü kazandı.

Uluslararası Best for Life Tasarım Ödülü, yaşam ve çalışma alanlarının yanı sıra rekreasyon alanları sayesinde inşaat, renovasyon, iç mimari ve peyzaj tasarımı alanlarında tüketici pazarına kaliteli ürün ve hizmetler sunmanın önemini vurgulamayı amaçlıyor. Bu belirleyici etkenler doğrultusunda, konforlu ve çevre dostu niteliklere sahip, beklentileri karşılayan yaşam alanlarına ödüller veriliyor. 23 Ekim 2021’de, Tataristan’ın başkenti Kazan’da gerçekleşen ödül töreninde, Victory Park Residences konut kompleksi, herkese açık olan sanat alanıyla tasarım, mimari ve görsel iletişim alanında Best for Life Design’ın en iyisi oldu. Victory Park Residences konuk komplesiyle ‘Konut Gayrimenkul’ kategorisinde, ayrıca sanat alanıyla ‘Showroom’ ve ‘Brand Corners’ kategorisinde birinci olduk.

Victory Park Residences yerleşim kompleksi, efsanevi Victory Park’a 1 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Zengin altyapısıyla ön plana çıkan proje, burada yaşayanlara rahat bir hayat sunuyor. Bu konut kompeksinin her detayını, her yaştan sakinler için düşündük. Eğlence için Victory Gallery, çocuklar için Victory Kids, aile yürüyüşleri için Victory Garden ile sevgiyle doldurduğumuz bir yaşam alanına dönüştürdük.

ANT Development Geliştirme Direktörü Zeynep Dündar’ın “Müşterilerin kendilerini gelecekteki yaşamın atmosferine kaptırmaları ve evlerine ilk görüşte âşık olmaları çok önemli” diyerek felsefesini özetlediği Victory Park Residences, düzenli sanat sergilerine, konferanslara ve pek çok kültürel etkinliklerle eğitim etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

Zengin altyapısıyla ön plana çıkan Victory Park Residences yerleşim kompleksi, burada yaşayanlara rahat bir hayat sunuyor.

Bir cevap yazın