2022’DE GÖKYÜZÜNDEN GÜZEL MESAJLAR VAR!

Satürn ve Merkür etkileşimiyle 2022, Türkiye için umut veriyor… Yeni yıl insanların sağlığın, yaşamla uyumlu olmanın ve barışın önemini kavrayacakları bir sene olacak.

Yeni bir yıl gelirken aklımızdaki en önemli sorulardan biri pandeminin ne zaman biteceği. Eskisi gibi rahatça sosyalleşebildiğimiz, maskeleri çıkardığımız bir yıl geçirmek için can atıyoruz. İyi haber şu ki, bu yıl koronavirüs pandemisinin etkisinin önemli ölçüde azalacağı tahmin ediliyor. Gökyüzü, 2022’de sağlık açısından güzel mesajlar veriyor. İnsanlar bu yeni yılda sağlığın, yaşamla uyumun ve barışın anlamını kavrayacaklar. Hayatın tadını çıkaracağımız bir yıl olacak 2022. Aşk, kariyer, eğitim, evlilik, finans, sağlık ve yatırım konularında bizi neler bekliyor, bakalım.

Yeni yıla girerken, Satürn ve Merkür’ün etkileşimiyle 2022’nin Türkiye için oldukça umut verici olduğunu söyleyebiliriz. Eğer yeni bir işe, projeye başladıysanız veya terfi istiyorsanız sıkı çalışma ve özveriyle başarıyı elde edebilirsiniz. Bu başarı hissinin verdiği özgüven oldukça işinize yarayabilir ve her konuda sizi daha ileriye taşıyabilir. 2022 yılı öğrenciler ve eğitim için de avantaj sağlayacak. Kariyer arayışında olanlar için de doğru yolun çizildiği bir yıl olacağa benziyor. Eğer rekabet içinde bir sınava hazırlanıyorsanız, başarı elde edebilirsiniz. Ancak unutmayın, gezegenler sadece sıkı çalışanların yanında olacak.

Bilimsel deneyler, diplomatik değişimler, sağlıklı beslenme ve dış ticaret alanlarında küresel bir iyileşme bekleniyor. Devrim niteliğinde değişimler yaşanabilir. Ayrıca teknolojik gelişmeler ivme kazanacak ve kültürler arası sosyal etkileşim artacak.

2022’nin ilk yarısı, gayrimenkul satın almak veya iş kurmak için iyi bir zaman. Bekarlar özel biriyle tanışabilir. Balık ve Koç’un ilk 10 gününde doğanlar, bu konuda daha şanslı olacağa benziyor. Ocak ve mayıs ayları arasında gerçekleşen evlilikler istikrarlı ve mutlu olacak. 2022’de doğan çocuklar yetenekli müzisyenler olabilir. Bu çocuklar yaratıcı, dünyayı olumlu bir yere yönlendirecek, ilham verici liderler de olabilir. Ancak 2022 sonbahar ve kış aylarında, siyasette olduğu kadar kişisel ilişkilerde de işler sarpa sarabilir. Birçok insan başkalarıyla olan ilişkilerini yeniden gözden geçirecek. Yol ayrımları olabilir. Böyle bir durum yaşarsanız, herhangi bir krizin veya yol ayrımının sizin için gerçek değişimin, yeni fırsatların ve yeni bir hayatın anahtarı olabileceğini unutmayın!

Bir cevap yazın