ÇOCUKLAR OKUSUN DİYE…

Tasarımcı Mehmet Köymen’in başkanlığında kurulan “Bir Demet Umut Derneği” Anthaven ve Radisson Collection Hotel Bodrum sponsorluğunda eğitim hayatına devam edemeyen çocuklara burs sağlamak için Radisson Hotel Collection Bodrum’da bir defile düzenledi.

Gazetecilik ile başlayan iş hayatına terzilikle devam eden Mehmet Köymen, moda dünyasında ‘terzilerin efendisi’ olarak anılıyor. Adını en son New York’a uzanan sosyal sorumluluk projesi ile duyuran 22 yıllık modacı Mehmet Köymen geçtiğimiz günlerde anlamlı bir projeye imza attı.

Köymen’in başkanlığında faaliyete geçen ‘Bir Demet Umut Derneği’ Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da iklim şartları ve maddi imkansızlıklar nedeniyle eğitimlerini sürdürmek noktasında engellerle karşılaşan çocuklar yararına bir defile düzenledi. Köymen’in 2022 Sea Summer Haute Couture Koleksiyonu, Anthaven ve Radisson Collection Hotel Bodrum sponsorluğunda moda ve iş dünyasının saygın isimlerinin katıldığı bir defileyle sunuldu.

Birbirinden ünlü modellere ev sahipliği yapan defilenin koreografisini Ferhan Aral gerçekleştirdi. Geceye katılanlar arasında Türkan Sabancı, Canan İmer, Buket Taşdelen, İnci Gazioğlu, Sibel Vatandost, gibi cemiyet hayatının tanınan isimleri katıldı. Geceye verilen desteklerden dolayı tasarımcı Mehmet Köymen, Anthaven ve Radisson Collection Hotel Bodrum’a plaket takdim etti.

Bir cevap yazın