BOĞA BURCUNDA ay tutulması

Yılın sonuna yaklaşırken, bir değişim rüzgârı da bizleri bekliyor. 19 Kasım’da gerçekleşecek Ay tutulması Yengeçlere ilişkilerinde özledikleri huzuru, Oğlaklara kazanç, Balıklara bol bol seyahat fırsatı getiriyor.

KASIM AYINDA BOĞA burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Ay tutulmaları eskiden kalan, bize ayak bağı olan konulardan kurtulmak için çok iyi bir fırsat. 19 Kasım’daki tutulmaysa özellikle finansal konularda tamamlamalara işaret ediyor. Borçlar kapanabilir, beklenen paralar gelebilir… Elbette bu tutulmanın her burç üzerindeki etkisi farklı olacak.

Koçlar Ay tutulmasından sonra hem aşk hem iş hayatlarında mutluluğu fazlasıyla yaşayabilir. Sevdiğiniz kişiyle seyahate çıkabilirsiniz. Ancak, bu dönemde egonuzu kontrol altında tutmanız gerekiyor aksi halde kırgınlıklar yaşanabilir.

Boğalara maddi kazançlarını artıracak fırsat geliyor. Uzun vadeli ilişki arayışında olanlara müjde! Partnerinizi bulmanız muhtemel görünüyor. Ancak hayatınızdan çıkarmayı düşündüğünüz biri varsa bunu birkaç kere daha düşünün.

İkizler burçları yolculuğa çıkma tutkusuna kavuşuyor. Muhtemelen de yalnız gitmiyorsunuz. Sonunda randevulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz özgüveni hissedeceksiniz ve kesinlikle karşınızdan olumlu bir yanıt alacaksınız.

Yengeçler aile bağları açısından keyifli bir döneme giriyor. Sorunlar çözülecek ve ilişkinizde özlediğiniz barış olacak. Bekarlar için partner bulmak, ilişkisi olanlar için ise evlilik kararı için oldukça güzel bir zaman.

Aslanlar spiritüel aktivitelerden fayda sağlayabilir. Ani kariyer değişiklikleri olabilir, mali durumunuzda iyimser bir tablo oluşabilir. Kimsenin sizi umursamadığını düşünüp kibirli davranışlar sergilememeye dikkat edin.

Başakların düzenli beslenme ve sporu hayatlarına dahil etmeleri için uygun bir zaman. Kendinize daha fazla güveneceksiniz ve hem kişisel hem de profesyonel olarak daha iyi kararlar verebileceksiniz.

Terazilerin özel birine bağlanmaları için mükemmel bir zaman. Yakın zamanda bir kalp kırıklığı yaşadıysanız bile, hayatınızın yeni ve daha iyi bir dönemine başlayabilirsiniz.

Akreplerin aşk hayatında oldukça avantajlı bir dönem başlıyor. Mesleki açıdan, hedeflerinize ulaşmak için agresif bir tutum sergileyebilir, insanlara zaman ayıramayabilirsiniz. Zaman yönetimine dikkat edin.

Yaylar tutulma sonrası yeni maceralara atılacak. Üstelik bu maceralarda yalnız da olmayacaklar. Ay tutulmasından sonra meydana gelen her türlü spiritüel etkinlik size iyi gelebilir.

Oğlakların kariyeri parlayacak, iş bulmaları kolaylaşacak. İşle ilgili yaşadığınız sorunların kaybolmaya başladığını göreceksiniz. Bir evcil hayvan sahiplenmek zihinsel olarak rahatlamanızı sağlayabilir.

Kovaların girişimleri kâr getirecek. Ama güvenebileceğiniz biriyle ortaklık yaptığınızdan emin olun. Ayrıca romantik yaşantınız parlayacak. Ama iletişim sıkıntıları yaşamamak için konuşmadan önce iki kez düşünün.

Balıklar yurtdışına seyahate çıkabilir. Bu dönemde yakın dostlarınızla zaman geçirmeye çalışın. Sağlığınıza özen göstermek, yoga veya meditasyona başlamak için elverişli bir zaman.

Bir cevap yazın