Anthill, Türkiye’nin en büyük moda dönüşümüne katılıyor!

Ünlü modacı Zeynep Tosun’un öncülüğünde ve Anadolu’daki kadın emektarların katkılarıyla ‘Modası Geçmez’ sloganlı bir proje oluşturuldu. Proje kapsamında hazırlanacak koleksiyon KAÇUV’a bağışlanacak. Anthill olarak biz de bu projeye katkıda bulunuyoruz…

“Hayatı güzel yaşamak, güzel olanda hayatı yeniden keşfetmek” ilkesiyle yeni yaşam alanları yaratan Ant Yapı olarak bir hayata ve insana dokunmaya devam ediyoruz. Kadın emeklerinin özellikle Türkiye coğrafyasında ne kadar etkili olabileceğini bilen Anthill ekibimiz, modayla kadına hayat veren bir projede yer alıyor.

Ünlü modacı Zeynep Tosun ve KAÇUV, ‘Modası Geçmez’ sloganıyla bir sosyal sorumluluk projesi başlattı. Siz de kullanılmayan tekstil ürünlerinizi Anthill konutlarının girişinde bulunan Perwoll Giysi Kumbarası’na bırakarak geri dönüşüme katkıda bulunabiliyorsunuz.

Proje kapsamında, İtalya’da eğitimini tamamlayan ve Türkiye’de 2009 yılında kendi markasını kuran uluslararası modacılarımızdan Zeynep Tosun’un öncülüğünde, Anadolu’daki kadın emektarlarla birlikte özel bir koleksiyon tasarlanacak ve KAÇUV’a bağışlanacak.

KAÇUV, yani Kanserli Çocuklara Umut Vakfı 2000 yılında, çocukları tedavi gören ailelerle hekimlerin bir araya gelmesiyle kuruldu. Psikolojik, sosyal, fiziksel ve tıbbi açıdan kanserli çocukların yanında olan KAÇUV, Anthill’in de katkıda bulunduğu ‘Modası Geçmez’ projesiyle kanserli çocuklarımızın hayatlarına, modaya, doğaya ve geleceğe dokunmayı amaçlıyor.

Bir cevap yazın