ANTHAVEN’DA GERİ SAYIM

Tarihle ve doğayla iç içe, yılın 12 ayı yaşamın sürdürülebileceği Anthaven’da 162 konuttan oluşan birinci etap’ta yaz başında yaşamın başlaması için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

“Hayalden Gerçeğe” diyerek yola çıkılan Aspat Koyu’ndaki Anthaven projesinde, hayallerin gerçekleşmesine sayılı günler kaldı. Yaz başında Birinci Etap’ta yaşam başlıyor. Anthaven’ın şanslı sakinleri, 2020 yazını Bodrum’daki evlerinde geçirecek.

Ant Yapı’nın Bodrum’daki ilk projesi olan Anthaven, doğaya ve tarihe saygılı yüksek bir konforun örnek modeli olmaya aday bir proje. En fazla üç katlı evlerin sıralandığı, Aspat Kalesi’nin eteklerinde özel bir bölgede konumlanıyor. Bodrum’un en özel koylarından olan cennet misali Aspat’ta konumlanan Anthaven, kimi denizi tepeden gören Yamaç Evleri, kimi de kanal boyunca uzanan Sahil Evleri’yle yeni bir hayat sunuyor müstakbel sakinlerine.

İNŞAAT SAHASINDA KARINCA MİSALİ

nşaat sahasında çalışmalar, planlanan hedefe kilitlenmiş bir anlayışla devam ediyor. Şubat 2020 itibariyle; konut bölgesinde blokların kaba inşaatları da cephe taş kaplama, sıva, doğrama ve çatı işleri de tamamlandı. Dış cephelerde ahşap ve metal işleri imalatlarına geçildi. Konutların içindeki mekanik ve elektrik tesisatları tamamlanıp asma tavanlar kapatıldı. Öte yandan dekorasyon işlerine başlanırken mermer döşeme, süpürgelik ve sıva imalatlarına devam ediliyor. Mutfak dolabı, tezgâh, beyaz eşya, banyo dolabı, parkeler ise Anthaven sakinlerinin seçimlerine uygun olarak imalat aşamasında. İç, dış kapılar ve süpürgeliklerle telora dolapların imalatları da devam ediyor.

Dere ıslah çalışmaları devam ederken araç ve yaya köprülerinin kaba imalatları da tamamlandı. Sert peyzaj işleri, yol ve tretuvar imalatları sürerken yeşil alan peyzaj işleri için hazırlıklarda da son aşamaya gelindi. Sahil şeridi düzenleme projeleri ve alt yapı çalışmaları da bütün hızıyla sürüyor. Çarşı ve otel bölgesinde blokların kaba imalatları büyük ölçüde tamamlandı. Mağazaların kiracılara dekorasyonlarını tamamlamaları için nisan ayı başında teslimi hedefleniyor. Cephe taş kaplama ve sıva imalatlarına da başlandı. Çarşı meydan ve yol düzenleme çalışmaları için de hazırlıklar tamamlandı. İç liman çanağı tamamlanmak üzere olup, iskele imalatları devam ediyor. Sözün özü; Anthaven’da, konutları, çarşısı ve günübirlik alanlarıyla birlikte yaz başında yepyeni bir yaşamın başlaması için tüm ekip, karıncalar misali çalışıyor.   

İLKBAHARA KADAR AVANTAJLI FİYATLAR

Anthaven’da yaz başında anahtar teslimleri başlayacak ve konut sahipleri bu yazı Bodrum’da kendi evlerinde geçirecek. Henüz Anthaven’lı olmayanlar içinse avantajlı fiyatlar ilkbahara kadar devam ediyor. Ant Yapı güvencesiyle, cenneti yeryüzünde yaşamak için Anthaven’ın örnek daireleri taliplerini bekliyor. Zaten fazla söze ne gerek; proje kendini anlatıyor.

BÜTÜNLEŞİK YAPILAR

Anthaven, lüks konut, iç liman, çarşı, restoran, market, otel, spa gibi farklı yapıları bütünleşik bir anlayışla sunuyor. Ayrıca, Bodrum’daki ilk kanallı ve marinalı konsept proje olma özelliği taşıyor. Proje üç etaptan oluşuyor. Yapımına geçen yıl başlanan 162 konutluk Sahil Evleri 1. etabının Mayıs 2020’de teslim edilmesi planlanıyor. Yaklaşık 53.500 metrekare alana yayılan Sahil Evleri ilk etapta; 21.000 metrekare konut, 5.000 metrekare ticari alan, 10.000 metrekare otel ve spa alanından oluşuyor. İlk etabın yatırım değeri ise 100 milyon euro.

DÜNYA MARKASI RADISSON COLLECTION

Anthaven’ın konumlandığı Aspat’ta ev sahiplerini ve sosyal tesislerinden yararlanacak misafirleri ağırlamaya hazırlanan Radisson Collection’ın ise Bodrum turizmine sağlayacağı önemli katkı şimdiden heyecan uyandırmayı başardı. Dünyanın en büyük otel zincirlerinden Radisson Hotel Group’un premium markası Radisson Collection’ın 2021 yaz sezonunda Anthaven’da faaliyete geçmesi hedefleniyor. Otel aynı zamanda Radisson Group’un Türkiye’deki ilk premium oteli olma özelliği taşıyor.

80 lüks odası ve toplam 1.250 metrekare alana sahip bir spa merkezinin yer alacağı otelde ayrıca; açık-kapalı yüzme havuzları, teras bar, fitness salonları, toplantı odaları ve lounge alanları da hizmet verecek. 


Merkez Satış Ofisi

Saray Mahallesi Akçakoca Caddesi
No: 11 34768
Ümraniye / İstanbul
Tel: 0216 630 68 68

Bodrum Satış Ofisi

Akyarlar Mahallesi Atatürk Caddesi
(Tuzla-Aspat Mevkii) No: 348
Bodrum / Muğla
Tel: 0252 393 85 20 – 21

WWW.ANTHAVEN.COM.TR

INFO@ANTHAVEN.COM.TR