ANT YAPI BİR KEZ DAHA GURURLANDI

Gerek yurtiçindeki gerekse yurtdışındaki projeleriyle adından övgüyle söz edilen Ant Yapı’ya bir ödül de Rusya’dan geldi. Moskova’da yapımı süren Soho+Noho, uluslararası emlak sektörünün en saygın ödüllerinden biri olan Urban Awards’ın “Business Class Dairelerinin En İyi Kompleksi’’ ödülüne değer bulundu.

SOHO+NOHO, Moskova’nın merkezinde birinci sınıf 338 daireden oluşan bir apartman kompleksi. Daireler 25 metrekarelik stüdyolardan kişisel erişimli 244 metrekarelik çatı katlarına dek farklı ihtiyaçlara göre planlandı

HEM EV HEM OFİS

6 metre yüksekliğinde tavanı olan lobisinden girildiği anda mükemmel pürüzsüz bir mermer zemin karşılıyor sakinlerini. Yüzme havuzlu fitness alanının yanı sıra masa hokeyi, masa oyunları ve istenirse sinema salonuna dönüştürülebilen oyun odası, en keyifli sosyalleşme alanlarından. SOHO+NOHO sakinlerinin evlerinden çalışabilmeleri için de ofis ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış çalışma alanları mevcut. İstenirse ortak çalışma alanlarında istenirse kendi dairelerinde işe konsantre olabilmeleri için her türlü olanak sunuluyor. Öyle ki proje, kompleks içinde iş toplantıları düzenlemek, kişisel etkinlikler ya da kutlamalar için tasarlanmış salonlara da sahip. SOHO+NOHO’da çalışmalar, 2020 yılı içinde yaşamın başlayacağı şekilde yürütülüyor.

URBAN AWARDS ÖDÜLDEN ÇOK DAHA FAZLASI

Ant Yapı’nın Rusya’daki projelerinden SOHO+NOHO’yu onurlandıran Urban Awards ödülü ise 21 yıllık bir ödül geleneği. Urban Awards’da, adayların ve ödül kazananların seçim süreci, bağımsız uzmanların sıkı kontrolü altında açık ve şeffaf bir şekilde yürütülüyor. Profesyonel jüri de, geliştirme uzmanları, mimarlar, emlakçılar, danışmanlar arasından, yalnızca kendi alanlarındaki en ustaları değerlendirmeye alıyor. Urban Awards, ödülün ötesinde kentsel konuta yönelik gayrimenkul pazarındaki başarıların ödüllendirildiği önemli ve saygın bir işkolu etkinliği olarak kabul görüyor. Urban Awards, Rusya’daki konuta yönelik kentsel gayrimenkul alanındaki başarıları belirlemek, çağdaş standartları ve imar, inşaat, mimari, pazarlama ve emlak yönetimi alanlarındaki en iyi uygulamalarını teşvik etmek, altyapı ve kentsel çevre kalitesini arttırmak amacıyla düzenleniyor.

Günümüz iş dünyasının uzaktan çalışma eğilimini dikkate alan tasarımı SOHO+NOHO’yu Moskova’da benzersiz kılan özelliklerinden biri.