Ortadoğu’da Boy Gösterdik!

Uluslararası seyahat ve turizm etkinliği Arabian Travel Market’ta, Ant Yapı olarak bu yıl biz de vardık. Turizm sektöründeki tüm profesyoneller için Ortadoğu’daki iş potansiyelini ortaya çıkaran etkinlik, pazar lideri konumunda…

Dünyanın dört bir yanından profesyonel turizm sektörünün oyuncularını bir araya getiren Arabian Travel Market’ın 29’uncusu, bu yıl 30 Nisan-4 Mayıs tarihlerinde Dubai’de gerçekleştirildi. Fuarda Ortadoğu’daki turizm destinasyonlarının önde gelenleri, konaklama ve ağırlama alanındaki en büyük isimler, yenilikçi seyahat teknolojisi sağlayıcıları ve havayolu şirketleri, markalarını sergilemek için bir kez daha bir araya geldi.

Dubai’deki fuara dünyanın her yerinden sektörel alıcı ve satıcılar yoğun bir katılımla gösterdi. Pazar lideri ürünler ve eğitim içeriğiyle de son yılların en popüler fuarı olan Arabian Travel Market’a, biz de Ant Yapı olarak Fraser standında katılım sağladık. Fraser Place Anthill başta olmak üzere özellikle Fraser Place Antasya ve Radisson Collection Hotel Bodrum gibi tüm Ant Yapı otellerimiz hakkında görüşmelerde bulunup bilgilendirmeler yaptık. Var olan ve yeni partnerlerimizle keyifli ve verimli toplantılar gerçekleştirdik. Konaklama sektörü temsilcisi olarak Fraser Hospitality ve Ant Yapı bayrağını globalde dalgalandırmış olmaktan gurur duyuyoruz.

Bir cevap yazın