JÜPİTER BOĞA’YA GEÇİNCE…

Reklamcı Nihan Urel, aynı zamanda çocukluğundan beri ilgilendiği astrolojiyi kendi hayatında kullanan bir iş insanı. 6 Şubat depremi, Taksim patlaması, Rusya-Ukrayna savaşı ve daha birçok olayı tam tarihiyle öngören Urel, iş ve siyaset dünyasına astroloji danışmanlığı da yapıyor. Nihan Urel, EQ derginin yeni sayısı için özel bir yazı kaleme aldı.

Güneş Sistemi’nin fiziksel olarak en büyük gezegeni Jüpiter Boğa Burcu’na geçti. 16 Mayıs 2023-26 Mayıs 2024 arasında bu burçta seyahat edecek. Jüpiter’in Boğa burcu hareketi, Türkiye için toprak ve gayrimenkulle ilgili konuları da hareketlendirecek. Konut alımını teşvik, kolaylaştırma, destek kampanyaları yapılabilir ve gayrimenkul fiyatlarının, son üç yıldaki tüketici için erişilmezliği artık değişebilir.

Peki Jüpiter’in Boğa burcu transiti, burçlara neler getirecek?

KOÇ

Koçların özgüveni yerine geliyor. Kendilerine verdikleri değer artıyor. Fiziksel sağlıkları yerinde. Ve Koçlara bu sene para geliyor.

BOĞA

Yepyeni başlangıçlar, ev değişimi, iş değişimi, düzen değişimi, ön planda olma, yeni işe girme, iş kurma, evlenme, çocuk sahibi olma… Yeterince hareket eden Boğaların, doğuyor güneşleri…

İKİZLER

En sosyal burç olan İkizler için ruhsal konuların önem kazandığı, bazı sebeplerden izole olabilecekleri bir sene. Sorumlulukları artabilir. Hayata dair yeni felsefeler geliştirebilirler. Keyifli yurtdışı seyahatleri olabilir.

YENGEÇ

Yeni umutlar, yeni insanlar, yeni arkadaşlıklar, yeni sosyal çevre… Sosyal medyada ünlenmek isteyen Yengeçler için de harika fırsatlar sunan bir sene. Popüler olacakları bir dönem.

ASLAN

Aileden, kariyerden yana şanslı, destekler alacakları bir sene Aslanlar için. Gururla taşıyacakları unvanlar geliyor. Gelecekleri için sağlan adımlar atmışlarsa kalıcı sonuçlarını alacakları, görkemlerine görkem katılacak bir dönem.

BAŞAK

Yurtdışına gitmek isteyen Başaklara yol görünüyor. Eğitim, kendilerini geliştirecek bilgisel, ruhsal konular bir sene boyunca Başakları meşgul edecek. Mahkemelerle ilgili konularda da şanslılar.

TERAZİ

Terazilere bu sene emeklerinin dışında bonus paralar var. Ayrıca yasak aşklara meyilli olabilirler. Korkularıyla yüzleşebilirler ama bu yüzleşme hiçbir şeyin korktukları gibi olmadığını gösterecektir. Miras, alacak-verecek konularıyla ilgili beklentisi olan Terazilerin yüzü gülüyor.

AKREP

Akrepler için bu sene, mutlu, kolay ilişkiler ve ortaklıklar senesi. Her konudaki ikili ilişkileri için şansları açık. Kendilerini sevdirdikleri, karşı cinsten ve karşı taraftan bekledikleri ilgiyi görecekleri bir sene…

YAY

Yaylar oldukça meşgul, işleri yoğun. Sağlık konularında özenli olmaları, günlük rutinlerini düzenlemeleri gereken bir sene. Bir yardımcı, asistan arayan Yaylar bu desteğe kavuşacak.

OĞLAK

Oğlaklara bu sene aşktan ve çocuktan yana şans var. Hayattan daha fazla keyif alacak ve kendilerini mutlu etmeyi öğrenecek, gevşeyecekler. İsteyen Oğlaklar kolaylıkla çocuk sahibi olacak. Paradan yana şanslılar.

KOVA

Kovaların içsel mutluluğu artacak. Aileyle ilgili konular gündemlerini meşgul edebilir. Uzun yıllar elden çıkarmayacakları bir gayrimenkul satın alabilirler.

BALIK

Balıkların leyleği havada gördükleri bir sene. Sık sık seyahat edecekler. Yeni arkadaşlar, yeni çevre, yeni mahalle, yeni araba önümüzdeki bir senenin gündemi olacak. Birkaç farklı iş üzerinde çalışabilirler.

Bir cevap yazın