İNGİLTERE’DE 7. PROJEMİZE BAŞLIYORUZ

Ant Yapı olarak yurtiçinde ve yurtdışında imzamız olan işlere sürekli yenilerini ekliyoruz. Son olarak, İngiltere’de yer alan projelerimize bir yenisini daha ekledik ve ülkenin prestijli bölgesi Folkestone’da bu yeni projemizi hayata geçiriyoruz.

İngiltere’nin güneydoğusunda yer alan sahil beldesi Folkestone’da 1902’de inşa edilen Leas Pavilion binası, Edward dönemine ait bir çay salonu. Bugün bünyesinde tiyatro, sinema, bowling, bilardo salonu ve gece kulübü de yer alan bir yapı. Ant Yapı olarak bu binanın yenilenmesini ve bunun yanında 9 katlı 91 adet deniz manzaralı lüks dairenin hayata geçirilmesini içeren 40 milyon pound kontrat bedelli projeyi 2024 yılında tamamlamayı planlanıyoruz.

GELENEKSEL İNGİLİZ MİMARİSİNİN MODERN MİMARİYLE BİRLEŞİMİ

Geleneksel İngiliz mimarisinin ve tarihinin köklerine sadık kalınıp modern mimariyle harmanlanarak yapılacak değişikliklerle yenilenecek olan Leas Pavilion, lüks rezidans binasını da içeriyor. Hem renovasyon hem de rezidans işlerini üstlendiğimiz 12.400 metrekare inşaat alanında 91 adet modern lüks daire yapılacak. 100 yılı aşkın süredir kültür, sanat ve eğlence için favori yerel bir mekân olan Leas Pavilion, gücünü her adımda lüksü hissettirmesinden ve hem Londra merkezine hem de Manş Denizi’ne yakın mesafede olmasından alıyor.

İngiltere’deki yeni projeyle ilgili büyük mutluluk duyduklarını belirten Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Okay şunları söyledi: “Bugün yurtdışında Rusya, İngiltere ve ABD’de çok önemli projelerde Ant Yapı imzasını görmek mümkün. İngiltere’de bugüne kadar 13 Eaton Place, 20-22 Eaton Place, Apex House, Belgravia Gate, Harcourt House projelerimizi hayata geçirdik. Park Modern projemizdeyse kaba inşaatı bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün de İngiltere’de 7. projemiz olan Leas Pavalion’a başladık. Leas Pavilion, Edward dönemi çay salonlarının önemli örneklerinden bir tanesi. Geleneksel İngiliz mimarisinin bu güzel örneğini yenilemenin yanı sıra Leas Pavilion’u sağ ve solundan yükselecek olan rezidans binasıyla da farklı bir boyuta taşıyoruz. Yeni projemiz 40 milyon pound kontrat bedeliyle hayata geçiyor. Leas Pavilion’u emanet almaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.”

EQ’SU YÜKSEK ALANLAR YARATIYORUZ!

Ant Yapı olarak profesyonel yönetim biçimimizle kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerimizi eksiksiz ve başarıyla tamamlayan güvenilir yapımızla, inşaat sektöründe çok çeşitli projelere imza atmak üzere 1991’de kurulduk. 2000’li yıllardaki yeniden yapılanmamız sonrasında da faaliyetlerimizle yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli konut, rezidans, otel, okul, kültür merkezi, iş merkezi, alışveriş merkezi, eğlence merkezi gibi projeleri başarıyla hayata geçirdik. Projelerimizi ve taahhütlerimizi başarıyla gerçekleştirmemizin arkasında yatan pozitif düşünce içeren yaklaşımımız, profesyonel ekibimiz, modern teknoloji ve yeniliklerin takibine verdiğimiz önemle, kurulduğumuz günden bugüne 10 milyon metrekarenin üzerinde projeye imza attık.

Ant Yapı; yurtdışında IQ’su yüksek taahhüt ağırlıklı işleri, yurtiçindeyse IQ+EQ’su yüksek yatırım projeleriyle, iş ortağı olarak gördüğü ‘Ant Yapı dostlarının’ ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümleri üreterek hizmet vermeye devam ediyor…

PROJENİN KÜNYESİ

  • Adı: Leas Pavilion
  • Yer: Folkestone, İngiltere
  • İçeriği: Renovasyon ve rezidans projesi
  • Büyüklüğü: 12.400 m2
  • Kapasitesi: Leas Pavilion renovasyonu ve 9 katlı 91 adet deniz manzaralı lüks daire
  • Kontrat bedeli: 40 milyon pound
  • Önemi: 100 yılı aşkın bir süredir kültür, sanat ve eğlence için favori yerel bir mekân olan Leas Pavilion, Edward dönemi çay salonlarının önemli örneklerinden bir tanesi. Hem Londra merkezine hem de Manş Denizi’ne yakın mesafede olması ve her adımda lüksü hissettirmesi ile cezbedici bir konumda.

Bir cevap yazın