PARK MODERN’İN KABA İNŞAATI BİTTİ

2020 yılında 100 milyon sterlin bedelle sözleşmesini imzaladığımız Park Modern’in kaba inşaatını bitirmenin heyecanını yaşıyoruz. Bu kapsamda İngiltere’de düzenlenen kutlama etkinliğine işveren firma, Ant Yapı ekibi ve Türkiye’nin Londra Başkonsolosu Bekir Utku Atahan da katıldı.

2020 yılını Londra’dan sevindirici bir haberle kapamıştık. Lüks konut projesi Park Modern’in inşası için 100 milyon sterlin kontrat bedelli bir anlaşma imzaladık. Bugüne kadar İngiltere’de hayata geçirdiğimiz en büyük bedelli proje olan Park Modern, ayrıca 2020’de Londra’nın West End Bölgesinde verilen lüks konut-ticari sınıfındaki en büyük tek aşamalı inşaat anlaşması olma özelliğini de taşıyordu.

İnşaatına 2021 yılında başladığımız Park Modern’in geçtiğimiz günlerde kaba inşaatının bitmesinin mutluluğunu yaşadık ve bunu İngiltere’de düzenlenen etkinlikte hep birlikte kutladık. İşveren firma ve tüm ekibimizin de yer aldığı kutlamada Türkiye’nin Londra Başkonsolosu Bekir Utku Atahan da bizi yalnız bırakmadı.

Londra’da Kensington Palace Garden’a bakan ve 17 bin 650 metrekare alana sahip Park Modern projemiz 55 apartman dairesi ve 2 adet Town-House olmak üzere toplam 57 ultra lüks konuttan oluşuyor. Proje sakinlerinin tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak düzenlenen yapının içinde, özel araç parkı, yarı olimpik havuz, spor salonu, SPA, sinema salonu ve güzellik-bakım merkezinin yanı sıra restoran, kafe, sağlık merkezi, ağız ve diş sağlığı merkezi gibi üst düzey ticari alanlar da yer alıyor.

PROJENİN KÜNYESİ

  • Adı: Park Modern
  • Yer: Londra, İngiltere
  • İçeriği: Lüks konut projesi
  • Büyüklüğü: 17.650 m2
  • Kapasitesi: 55 apartman dairesi ve 2 adet townhouse olmak üzere toplam 57 ultra lüks konut
  • Kontrat bedeli: 100 milyon sterlin
  • Önemi: Park Modern, bu yıl Londra’nın West End bölgesinde verilen lüks konut-ticari sınıfındaki en büyük tek aşamalı inşaat anlaşması olma özelliğini taşıyor. Kensington Palace Garden’a bakıyor.

Türkiye’nin Londra Başkonsolosu Bekir Utku Atahan, Park Modern’in kaba inşaatının bitmesini kutladığımız özel günde bizi yalnız bırakmadı.

Bir cevap yazın