KANLI AY SÜPRİZLER GETİRECEK

16 Mayıs’ta dünyadan da izlenebilecek bir kanlı Ay tutulması yaşanacak. Dünyanın pek çok yerinden izlenebilecek bu kanlı ay tutulması, astrolojik olarak da hayatlarımıza hiç beklemediğimiz birtakım sürprizler getirecek, değişim için ihtiyaç duyduğumuz cesareti kendi içimizde bulmamıza yardımcı olacak.

Kanlı ay, özel bir astronomik olay olmamasına rağmen, beyazımsı ay kırmızı veya kırmızı-kahverengi hale geldiği için gökyüzündeki manzara seyre değer bir hale bürünüyor. Dünyaya yansıması hayranlık uyandıran bu olayın insanlar üzerinde de hayli yoğun bir etkisi var. 16 Mayıs 2022 Tam Ay Tutulması Avustralya’da, batı ABD’nin bazı bölgelerinde, batı Güney Amerika’da veya Kanlı Ay’ın toplam evresinde Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya’nın bazı bölgelerinden izlenebilecek.

Beklenmedik gelişmelere, aşk-nefret çarpışmalarına hazır olun. Tutulmalar birçok duygu yaratır, ancak bu her zaman sonu kötü biten hikayeler gibi olmak zorunda değil. Eğer iş ve özel hayatınızdaki ilişkilerle yüzleşecek gücü ve cesareti kendinizde bulursanız pozisyonunuzu lehinize çevirebilirsiniz. Çoğu burç için duygusal dengesizlik veya sebebi olmayan bir tür huzursuzluk hissi olabilir. Projelere başlamak için uygun bir gün olmadığını söylemeden geçmeyelim. Ancak uzunca zamandır aradığınız cevapları da beraberinde getiriyor. Aradığınız çözümleri ve umudunuzu kaybetmemenizi hatırlatacak bir tutulma yaşayacaksınız.

Ateş burçlarından Koç, Aslan ve Yay gerçek değerlerinin farkına varacak ve dünyadaki rollerini hatırlayacaklar. Kendilerine olan güvenleri artacak girişimlerinde daha emin adımlarla ilerleyecekler.

Hava burçlarından İkizler, Terazi ve Kova bu sürede geçmişte yaptıkları bazı yanlışlar sebebiyle biraz uykusuzluk çekebilirler. Bu duyguya fazla kapılmadan durum analizi yapanlar için güzel bir kişisel gelişim dönemi olacak.

Su burçları Yengeç, Akrep ve Balık için oldukça şaşkınlık yaşayacakları bir dönem olacak. Ay tarafından yönetilen Yengeç hariç, Akrepler ve Balıklar duygusal iniş çıkışlarla karşı karşıya kalabilirler. Soğukkanlı davranabilenler için ilişkilerini düzene koyabilecekleri bir dönem olacak.

Toprak burçlarından Boğa, Başak ve Oğlak hayatlarında nasıl para kazanabileceklerine dair net cevaplara sahip olacaklar ve rotalarını değiştirecekler. Yeni projeler, sektör değiştirme gibi köklü kararlar aldıkları bu süre zarfında temkinli davranmaları gerekecek.

Ay tutulması, hayatınıza öngöremediğiniz bazı değişiklikler getirirse birtakım fedakarlıklar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Tutulmaların size zor yoldan kendinizi bulma şansı tanıdığını ancak hedeflerinize ulaşmak için çözüm ve kaçış planlarını bulanın kendiniz olduğunu unutmayın. Sizin için en iyi kararları verecek olanlar yine sizsiniz.

Bir cevap yazın