Önce Deneyin
SONRA KARAR VERİN

Gelin iki günlüğüne misafirimiz olun; Antwell iyi yaşam evleri’nin hayatınızda yepyeni bir sayfa açmak için vaat ettiklerini, yerinde yaşayarak tecrübe edin.

Ant Yapı güvencesiyle Çamlıca’da yepyeni bir hayat canlanıyor. Hem şehrin merkezinde hem şehrin keşmekeşinden uzak. Kendi evinizin huzurunda, dostlarla iç içe bir yaşam. Ne yalnızlığın iç sıkıntısı uğruyor buralara ne de sağlık sorunları için kaygı. Yaşam sadece anılardan ibaret değil daha da fazlası var. Yaşanacak nice güzel günler bekliyor Antwell sakinlerini.

BAVULUNUZU HAZIRLAYIN

Keşkelere de yer yok burada. Neyi ertelediyseniz, hangi yeteneğinizi körelttiyseniz, şimdi yeniden deneme şansı sunuyor size Antwell. İsterseniz hep yazmak istediğiniz kitabınızı yazabilirsiniz artık, kütüphanemiz ilham perisini çelecek konforda çünkü. İsterseniz hayallerinizi tuvalinizde resmedebilirsiniz sanat atölyesinde ya da dairenizde. Yeni dostlarınızla dünyayı gezebilirsiniz isterseniz ya da yarım kalan doktoranızı tamamlayabilirsiniz. Ya da yeniden spora başlayabilirsiniz. Yüzebilir, uzman desteği alarak fitness yapabilirsiniz. Antwell’de her şey sizin özlemlerinize, ihtiyaçlarınıza göre organize ediliyor çünkü. “Ben sadece dinginlik istiyorum” diyorsanız, kışın şömine başında, yazın terasta ve hobi bahçesinde dilediğiniz dinginlik sizi bekliyor.

Üstelik siz dolu dolu yaşarken, yepyeni bir enerjiyle yeniden bir şeylere başlarken evinizin insanı yoran rutin işleri profesyonel bir ekip tarafından hallediliyor. Sağlığınız ise emin ellerde. İlaçlarınız, beslenme düzeniniz Acıbadem sağlık ekibinin dikkatli takibinde.

Beslenme demişken; sağlıklı, dengeli beslenmek ama lezzetten taviz vermemek düsturuyla çalışan, özel diyet ihtiyacını da karşılayan şefler var mutfakta. Ama yemek yapmayı seviyorum diyorsanız, kendi dairenizde her türlü ekipman emrinize amade. Ya da sizin gibi gastronomiye gönül verenlerle mutfak atölyesinde özel yemekler, pastalar, kekler yapabilir, bunları ailenizle ya da dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

Aslında Antwell’deki iyi yaşam anlatılmaz, yaşanır. İşte bu yüzden sizi misafir etmek istiyoruz. Gelin iki günlüğüne misafirimiz olun, vadettiklerimizi yerinde görün. Anwell’in ilk sakinleriyle tanışın. Buradaki yaşamı kendi tecrübenizle test edin. Yapmanız gereken sadece bizi arayıp rezervasyon yaptırmak ve bavulunuzu hazırlamak.

ANTWELL’Lİ OLMAK İÇİN BİRKAÇ İYİ SEBEP

Türkiye’de ileri yaştaki nüfusun hızla artmasıyla birlikte Antwell, özellikle bu yaş grubunun yaşam kalitesine ve ihtiyaçlarına göre tasarlandı. Akıllı bina olan Antwell, engelsiz bir yaşam sunuyor

Antwell İyi Yaşam Evleri’nin sağlık konusundaki çözüm ortağı ise Acıbadem Sağlık Grubu. 7/24 sağlık hizmeti sunan Acıbadem Mobil Sağlık ekibi; düzenli doktor muayenesi, tetkik ve laboratuvar destek hizmetleri, hemşire ve hastabakıcı hizmetleri, fizyoterapi ve diyetisyen hizmetleriyle yatılı refakatçi desteği sağlıyor. Dairenize çekildiğinizde de banyoda, salonda ve yatağınızın yanındaki acil durum butonları ile Acıbadem Mobil, saniyeler içinde yanı başınızda.

Antwell’de kaliteli yaşamın tüm konforu titizlikle planlandı. Size, hayallerinizi gerçekleştirmek kaldı. Bu deneyimi yaşamak için rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın.

Beş yıldızlı bir otelden beklediğiniz her şey profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışıyla karşılanıyor. Alışveriş yardımcısından, rezervasyon hizmetlerine, ev temizliğinden teknik desteğe kadar birçok rezidans hizmeti de sunuluyor. Tabii düzenli servis hizmetini de ekleyelim. Antwell’de beş yıldız konforunda bir sinema salonu bulunuyor ama sinema, tiyatro ve sosyal geziler de tertip ediliyor.

20 bin metrekare alanda konumlanan Antwell’de ayrıca kapalı havuz, fitness salonu, sauna, buhar odası, masaj ve terapi odaları… Yaşam boyu öğrenciliğe olanak tanıyan sanat atölyesi, dans stüdyosu, mutfak atölyesi, kütüphane, sinema odası ve hobi bahçesi… Açık kapalı dinlenme alanları, kafe, teras, kat balkonları, bahçe ve çocuk parkı da bulunuyor.

Rezervasyon için: 0216 909 45 45

ANTWELL.COM.TR